Wpis z mikrobloga

@NiespodziewanaRiposta: Tyle lat żyłem w raju nie będąc tego świadomy.
Dzięki za uświadomienie mnie dobry człowieku. Jak było dobrze za tego PO zero korupcji i miliardowych afer zamiatanych pod dywan. Pogarda w stosunku do zwykłego obywatela też była jedynie mitem(chociażby Bińkowska i 6 tysięcy). Piękne propagandowe konto ale niestety mało kto łyka tą waszą papkę.
p.....3 - @NiespodziewanaRiposta: Tyle lat żyłem w raju nie będąc tego świadomy. 
Dz...

źródło: comment_gqLPkbucA7aYvgZZcXofHXSeWH3tuAQm.jpg

Pobierz
@pawelmikolajczyk313: Ale tu nie chodzi o to, by licytować się, kto miał więcej afer. Raczej o otwartość, również na krytykę, nie zaś na same pochlebstwa. Innymi słowy mowa o strasznym, ale to strasznym bólu dupska z udziałem naszego rządu. Nie wolno nic powiedzieć złego, bo spisek, bo Putin, bo Merkel, bo Żydzi, ostatecznie gorszy sort, czyli wszyscy spoza PiS. Pięknie to obrazuje choćby ostatnia reakcja na instalację-karykaturę wykonaną w Niemczech. MSZ
@KillBill: wp jest już nieoficjalnie na sprzedaż, więc obawiam się, że będzie z nimi jeszcze gorzej (bo jak nie kupi ich Polsat to kupi zagraniczny koncern żywo zainteresowany zmianą obecnych władz).
Innymi słowy mowa o strasznym, ale to strasznym bólu dupska z udziałem naszego BYŁEGO rządu


@NiespodziewanaRiposta: też tak uważam. Nigdy wcześniej nie było takiego kwiku ryjów oderwanych od koryta.

Nie wolno nic powiedzieć złego, bo spisek, bo Putin, bo Merkel, bo Żydzi, ostatecznie gorszy sort, czyli wszyscy spoza PiS


@NiespodziewanaRiposta: Bo lepiej było jak się im sprzedawaliśmy i lizaliśmy dupę.

Pięknie to obrazuje choćby ostatnia reakcja na instalację-karykaturę wykonaną w
p.....3 - > Innymi słowy mowa o strasznym, ale to strasznym bólu dupska z udziałem na...

źródło: comment_oCJKkxrRVDcnVlELE2OfK89dH9otIRpc.jpg

Pobierz
@pawelmikolajczyk313: Ale to obecny rząd ma ból dupy. Czy ty w ogóle orientujesz, kto złożył zażalenie, kogo rów zaswędział? Waszczykowski - mówi ci coś to nazwisko?
Ps: Nie, żaden rząd, poza naszym jedynym i świętym, podkreślam: żaden - nikt nie złożył zażalenia. Jak pisałem, Niemcy krytykują także Niemców. I ich rząd potrafi to znieść (spróbowałby zamknąć instalację!) Wyobrażasz sobie, co byłoby w Polsce, gdyby ktoś raczył zazartowac z Jarka?
Pomyśl
@pawelmikolajczyk313: Nikt nie pisze, że był raj. Było prosperity - i jakkolwiek próbowałbyś zaklinać rzeczywistość, fakty mówią same za siebie. Europpejczycy jak kolonizowali Amerykę też nie stworzyli bogatego państwa w 8 lat. Nie ma zmiań gwałtownych, raptownych. Ale każdy kto ma mózg potrafi jasno ocenić jak dużo pozytywnych zmian zaszło. A jak nie ma mózgu czy słabo zauważa - może sięgnąć do statystyk.