Wpis z mikrobloga

Polecam komentarze ruchcacza pod filmem z "masterchefem".
No i kto znowu odgrzewa dramę rodem jak shogun? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oto kilkanaście cytatów ruchacza.

Przykro mi ze wierzysz w plotki na moj temat, które nie mają zadnej podstawy, tylko wymyslone ze zazdrosci i nienawisci :) Szczegolnie przez takiego prostaka i malo inteligetną osobe ktora jest chyba najwieksza hipokryta na swiecie.

Nie ma xD po prostu tak sie smieje z debilów którzy daja sę tak ciulac i wierza w jego glupoty jak on jest 100 razy bardziej chamski, obrazliwy i malo inteligetny niz ja. beka z niego. typowe dziecki neo ktore tylko zazdrosci i pewnie mial "przykre" dzieciństwo wiec teraz sie wyzywa na innych. Nie wierzysz mi? Akurat mam mase skreenow jak traktuje inteligetnych ludzi ktorzy mu probuja mu cos wyjasnic a zamiast porozmawiac jak niteligetna osoba, blokuje banuje i wyzywa ich od gówna ;) ja wiem jaki jestem, po prostu wkurza mnie jak jakis za przeproszeniem prostak, pierdzieli na moj temat bez ani jednej podstawy ani faktu i wmawia ludziom jak ty, ktorzy łykają te pierdoły jako fakt. Jedyna rzecz ktora pokazal to skreena wyrwana z kontekstu. A on nagrał 3/4 filmy, a w jednym pokazal tylko skreena ktorego i tak wszyscy juz widzieli ktorego bardzo jasno juz wyjasniłem całą sytuacje ;) wez lepjej lec do niego wole bys tam siedzial i ci wciskal #!$%@? niz masz sie klucic ze mna, osoba ktora juz wiele razy pokazała ze walczy o uczciosc i prawde w internetcie, i to ze ani razu nie oszukalem ani nie okłamalem widzow :)

CO potrafie? Czlowieku, prawda i uczciwosc zawsze wygrywa, bo da sie potwierdzić faktami :) Jak ja mowie cos, to zawse mam podstawy na ktorych mogę potwierdzic co mowię. Mowiąc ze winny sie tłymaczy to bez sensu. Niewinny przed sądem tez się tlumaczy, żeby ludzie poznali jego strone, i zeby mieli powód by wierzyc niewinnemu jego prawdy. A jak jest niewinny to wychodzi to na jaw i wypuszczaja osobe na wolnosc. Wyobraz sobie teraz iż dają niewinną osobe przed sądem a nie daja mu ani jemu prawnikow sie wysłowic, tylko biorą od razu słowo osoby która go pozywa (ktora jak my wiemy sie myli). To co wtedy się dzieje? niewinny idzie siedzieć :) Jesli postrzegasz takie zachowanie i podejscie za rozsądne (bo tak dokładnie jest w sytuacji o ktorej mowimy) to naprawde ci współczuje braku intelektu i logicznego myślenia :)

Wyzywał widza od gówna ;) Ten widz nawet nagrał o tym film ale iż nie jest dużym youtuberem mało ludzi zobaczyło :) No na penwo mu chodziło o to żeby więcej ludzi się dowiedzieli o sytuacji której nawet go nie dotyczyła. ja wiem trochę jak wygląda Youtube i widać jak ktoś wpierdziela się w nie swoje sprawy żeby wbic sobie wyswietlenia. Dobry przykład tego jest mój ziomek DJKeemstar na zagranicznym Youtubeie choc prznjamniej on się do tego przyznaje a nie wciska kity widzom ze próbuje byc mega uczciwy jak zachowuje 100 razy bardziej chamski do ludzi. Przynajmniej jak ja obrazilem jedna osobe jak widac na skreenie to bylo w stosunkach ironicznych i specjalne znizenie sie do ich poziomu bo oni mnie wyzywali od jakies 30 min (co nie widac na skreenach bo sa wyrwane poza kontekstu) a on to wyzywa ludzi bez podstaw i wyzywa od gowien. Przynajmniej ja nie jestem taki podły ;) i to wygląda tak :) Kazdy wiekszy youtuber i nawet mniejsi którzy się trochę sie znają na działaniach youtubea widzą to, a wy którzy siedzicie za monitorami niestety nie dacie tego rozpoznać bo nie siedzicie już X lat jak ja w tym zawodzie :) Tak samo jak osoba nie doswiadczona w fotoshopie nie zobaczy ze zdjecie było retuszowane, a osoba która siedzi w tym X lat od razu rozpoznaje ;)


#polskiyoutube
  • 6