Wpis z mikrobloga

Mirki Mireczki,
Zaraz mnie szlag trafi. Ogarnięcie rezonansu w #poznan i okolicach - w ramach NFZ bez cito na sierpień!!
Dwa telefony do znajomków... jasne! Chcesz dziś czy w poniedziałek? Tak ze dwie stówki żeby mieć ze sobą.
To po #!$%@? tyle czekania do lekarza po skierowanie?
Helena! Mam zawał!!
No takie #!$%@? mnie wzięło.
Pozostaje tylko patrzeć na zdjęcia szczeniaków (to podobno uspokaja), albo się urżnąć przy weekendzie?!
#szpital #lekarz #gorzkiezale
  • 12
@stara_zocha: #!$%@?, na maj bezproblemowo rejestrują. Ostatnio się wpisywałem. 2,5 miesiąca czekania to nie jest jakaś wielka tragedia. Jak nie chcesz czekać - płać. 8 stów? chyba z kontrastem, teraz generalnie rezonans fragmentu ciała to ~400-450zł. #!$%@?łbym łapówkarzy, serio.
@stara_zocha: na 28 czerwca w grudniu 2014 byłem ze skierowaniem na rehabilitację z dopiskiem pilne - czas oczekiwania 2 lata.. Normalnie 10
Łejery ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kendi:
Rehabilitacja pilna a rehabilitacja niepilna to z reguły nie ma najmniejszego znaczenia.
Sam to niedawno przechodziłem - miałem dwukrotnie skierowanie na rehabilitację kolana, również z dopiskiem pilne (i to po łacinie (òóˇ) ), a i tak 15 kolejnych miejsc rehabilitacyjnych miało to w głębokim poważaniu.
Rozmowy zawsze wyglądały tak samo:
- Takie a takie badania są potrzebne
- No to zapraszamy na (w #!$%@?
@venomik: udało mi się załatwić w miesiąc miejsce w innym szpitalu. Praktycznie z dnia na dzień. Pojechałem na wózku oficjalnie wyszedłem o kulach. Jakbym miał czekać to bym cały czas stał w miejscu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@stara_zocha: Ja rezonans znalazłam na za tydzień od dnia szukania (było to w ubiegłe wakacje), na NFZ, fakt że jechałam do Nowego Tomyśla, ale było 'za darmo' i za tydzień. NFZ ma taką usługę jak kolejki, można sprawdzić: http://kolejki.nfz.gov.pl/Informator/Index/ dla przypadku pilnego, świadczenia rezonansu i województwa wielkopolskiego pieszy wynik (w Pile) i jest z dnia na dzień, drugi na marzec. W samym Poznaniu faktycznie sierpień, ale czasem lepiej dojechać niż dawać