Wpis z mikrobloga

Dziś zapraszam do testu inteligentnego zegarka z pulsometrem, krokomierzem, łącznością 2G , 3G i nawigacja GPS. Mowa o #smartwatch No.1 D5 , Zegarek mnie pozytywnie zaskoczył, Opaska Xiaomi miBand 1S którą testowałem wcześniej , poszła w odstawkę. Zegarek precyzyjniej zlicza kroki. Więcej o wadach i zaletach w recenzji wideo : https://www.youtube.com/watch?v=CXsr1A26A2Q
i bardziej szczegółowy test SmartWatch No.1 D5 w wersji pisemnej. Zegarek pracuje pod kontrola #android 4.4 KitKat
Zegarek najtaniej obecnie można kupić na #aliexpress za 120$, w gearbest był za 110$, ale zdrożał do 125$
#telchina
Pobierz
źródło: comment_iBZsHPZOMUmEbF6zCgEBdRGr0r6YPjDC.jpg
  • 21
pulsometr podobnie jak w opaskach miband, w mirę dokładnie, +- 2 pulsy się mylił. ale mierzy tylko jak jest telefon na nadgarstku. Opaska Xiaomi mierzy nawet z powietrza :)
@qmox: ok dzieki, wczesniej sie jakos nie interesowalem tym ale skoro taka opcja jest to czemu nie, trza bedzie przeniesc sobie numer ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a jeszcze pytanie, virgin mobile na czyjej sieci operuje?
@Miecz12: tylko smsy wysyłają, żadnego wydzwaniania. ja sobie dodałem ich numer do czarnej listy i już nawet zapomniałem, że zgadzalem się na jakieś oferty marketingowe