Wpis z mikrobloga

Panie Cenckiewicz PRZEPRASZAM PANA i dziękuję że opublikowane zostały te materiały .

Ja załamałem się wtedy kiedy dowiedziałem się że zniszczone zostały około 72 tomy z mojej działalności ,i że zniszczono 14 tomów przygotowanych na moje sądzenie a pozostawiono tylko niewiele .Wiedziałem że podrabiali ale wiedziałem że udowodnić w tych warunkach będzie trudno , a wręcz nie możliwe .Popełnili jednak błędy , które z opublikowaniem będą wychodzić .Nie mam dziś pretensji do Pana wręcz przepraszam bo w prowadzili Pana w błąd właśnie nad produkcją którą wykonali w którą trudno nie uwierzyć .Jak będzie miał Pan czas to zapraszam na pogadanie .Dziękuję też Panu Friszke który naprowadził mnie na ich błędy powiedział na przykład że nie przypuszczał iż tych spotkani było tak wiele .No i właśnie było bardzo niewiele a Oni by brać pieniądze wykazywali że się spotykają . . Życzę owoców w tej skomplikowanej Pana pracy L.Wałęsa
  • 189
  • Odpowiedz
@look997: jeśli coś pomyliło się to bardzo bardzo przepraszam... ale powyżej jest częściowo patrzę jak szanowny Kolega że tak powiem na wyrost jakimiś zarzutami Lecha Wąłęsę obwinia... zatem uważam, iż poprawnie jest moje powyższy wpis : Lech Wałęsa był mało rozgarnieym osłem którego komuchy z elitami intelektualistów po cichu pomogły za cenę naszej Wolności Polski uwłaszczyć się czyli zorganizowały przepływ ogromnego kapitału i jeszcze zapewniły se nietykalność Kiszczak Jaruzelski i setki
  • Odpowiedz
@lechwalesa: niech Pan za dużo nie pisze, bo chamska część młodzieży zrobi z tego straszny użytek, i będzie się tym karmić przez lata... a potem zamienią się w dorosłych zupełnie wściekłych na wszystko Polaków, i pójdą z kijami..... większość pyskującej tu młodzieży to tzw. "bohaterowie klawiatury".
  • Odpowiedz
@Kaz1mierz: ŚP A.Walentynowicz publikowała listy do Wałęsy jako swoje a były one przygotowane i podsunięte jej
przez SB.poszukaj a znajdziesz chyba ,że wg ciebie tylko dokumenty na Wałęsę są prawdziwe a reszta to faki
  • Odpowiedz
@dicamillo89: W 1989, gdy się urodziłeś/urodziłaś, miałam 14 lat, a w pamięci kałasznikowy na plecach ludzi Kiszczaka, ludzi KGB, pobitych górników wysiadających z rozpadających się autobusów, podchody czołgów na granicy. Wszędzie była konspiracja, dziecko widzi wiele.
Nie macie pojęcia, jak zostaliście zmanipulowani, i jak jesteście spłaszczeni. Dał się im złamać Wałęsa, ale powstał i uratował kraj z Solidarnością. I za to mu chwała. Kiszczak był szefem ministerstwa zwanego Ministerstwem Kłamstwa i
  • Odpowiedz
@gizela-abuk: Mhm, a Nocną Zmianę z 1992r., w której Wałęsa po raz drugi sprzedał swój kraj, tym razem dla zapobieżenia "przypadkowemu" wyciekowi informacji o jego donosicielstwie z lat 70. i tym samym podtrzymania własnej legendy, to sobie pewnie wymyśliłem? :)
Daj sobie spokój z tymi swoimi dyrdymałami, bo z FAKTAMI Twoje emocjonalne bieda-wypociny nie mają najmniejszych szans :) Prawda W KOŃCU wychodzi na jaw, niezależnie od tego, jaki ból dupska wywoła
  • Odpowiedz