Wpis z mikrobloga

@lechwalesa

Nie wierzyłem po tym zniszczeniu dokumentów z mojej działalności około 90 grubych tomów, i pozostawieniu kilku przygotowanych kartek że dojście do prawdy będzie możliwe .A jednak po publikowaniu tych dokumentów będą pojawiać się tak oczywiste kłamstwa i manipulacje że fakt podrabiania i robienia będzie bez problemów widoczny . po tych czterech pierwszych kartkach już można daleko to udowodnić cdn
  • 214
@lechwalesa: ''Uśmiercony przez IPN'' funkcjonariusz SB Edward Graczyk:
Na 692 stronie książki "SB a Lech Wałęsa" Cenckiewicza i Gontarczyka stwierdzono, że świadek Edward G. nie żyje, a data śmierci jest nieznana. Przy jego nazwisku napisano też, że to on zwerbował Lecha Wałęsę. Tymczasem świadek żyje i twierdzi zupełnie co innego. IPN świadomie pominął ten kluczowy fakt w swojej pracy. Uśmiercenie świadka to manipulacja historyczna autorów książki zaakceptowana przez kierownictwo IPN."

Ale
@lechwalesa czekam na to od prawie 30 lat, ale w końcu się doczekałem. Twój czas dobiega końca. Albo zachowasz twarz i przyznasz się do wszystkiego zanim "układ" cię sprzątnie z tego świata, albo umrzesz bez honoru, a na twój grób będą przychodzić dzieciaki i pluć na niego. Twój wybór, Lechu, już nic ci na tym świecie nie zostało poza szansą na obronę resztek honoru. Pomyśl tylko, dzięki twojej wiedzy można rozpieprzyć cały
@piotr-kasperek: można pewne zachowania uznać za nękanie i przyjdzie czas że będą rozliczone jak to pamiętam Joszka Fiszer został ministrem po runięciu Muru... i telewizja pokazała jak koktajlami jakimi rzucał w czasach studenckich... kamerki zrobią ładne ujęcia aby nie było wątpliwości do kogo Twoja buźka jest najbardziej podobna...