Wpis z mikrobloga

@lechwalesa

Nie wierzyłem po tym zniszczeniu dokumentów z mojej działalności około 90 grubych tomów, i pozostawieniu kilku przygotowanych kartek że dojście do prawdy będzie możliwe .A jednak po publikowaniu tych dokumentów będą pojawiać się tak oczywiste kłamstwa i manipulacje że fakt podrabiania i robienia będzie bez problemów widoczny . po tych czterech pierwszych kartkach już można daleko to udowodnić cdn
  • 214
@lechwalesa: "Nie wierzyłem po tym zniszczeniu dokumentów z mojej działalności około 90 grubych tomów" .... Kto niszczył i po co?
Pisze pan o tomach akt, które przywieziono z Gdańska 1 czerwca 1992 r. i dokonano czystki?
A może chodzi o akta,o których pisze Siemiątkowski?
- Do UOP nie wróciły:
1) teczka nr I – zawierająca materiały dot. agenturalnej działalności Lecha Wałęsy,
2) teczka nr II – zawierająca materiały jak wyżej,
3)
@lechwalesa: BOLEK twój mit właśnie się wali, ludzie przestają ci wierzyć, zaczynają myśleć samodzielnie, czyli robią to czego WY się od zawsze obawialiście. Nowa wersja zdarzeń co 2 godziny tylko Cię pogrąża. Przyznaj się do wszystkiego i powiedz jak to było w latach 70,80 i na początku 90. POLACY ZASŁUGUJĄ NA PRAWDĘ. Byłeś bohaterem, jesteś zerem, teraz się wyłam z tej zmowy milczenia i znów bądź "bohaterem".
@lechwalesa: Proszę zwrócić uwagę na opinie innych opozycjonistów.Kuczyński pański były doradca czy Morawiecki, ...Namawiają aby stanął pan w prawdzie.Weź człowieku przyznaj się ,pokajaj,wyraź choć odrobinę skruchy,przeproś ludzi ,których skrzywdziłeś...Lenarciak,Jagielski,Szyler czy Szołoch zasługują na to skromne "przepraszam"...Jesteś tylko człowiekiem ,ludzie z pewnością to zrozumieją,ale trzeba zejść trochę na ziemię i przestać uważać siebie za półboga i jedynego zbawcę narodu.To z pewnością nie umniejszy twej roli i zasług historycznych ,a pokaże ,że jesteś
@Arek444: Nie "to dlaczego" tylko " to dlatego". Naucz się pisać. To po pierwsze. Skoro nie umiesz pisać, to także i myśleć ci ciężko.
Nie manipuluj !!!! zacytuj też ten fragment :
„margines błędu w ekspertyzach grafologicznych wynosi 50%.
na charakter pisma duży wpływ ma stan psychiczny piszącego.”
@lechwalesa: Mam tylko jedno pytanie do Pana. Niech mi Pan logicznie wyjaśni po co SB miało by fabrykować czy tez podrabiać na Pana dokumenty w latach 1971-76 skoro w tym czasie był Pan nikim?750 stron czyli setki godzin pracy po to by pogrążyć człowieka którego w owym czasie nikt nie znał? Zlituj się człowieku i pomyśl choć raz logicznie. i zacznij Pan pisać logicznie a nie bez składu i ładu.
@lechwalesa: Kiedys pamiętam chodzilismy z kumplem na ryby. W tym czasie koleżanka była na zakupach w ikei i my nie mieliśmy czasu żeby dokończyć granie w CS:go. Jak juz wszedłem do ciotki to stwierdzilismy ze warto by bylo wybrac się do biedry bo trzeba zrobić pranie moich podartych spodni. Dziadek zawsze mawiał że lepiej kupić lanosa bo mniej gazu pali