Wpis z mikrobloga

@lechwalesa

Nie wierzyłem po tym zniszczeniu dokumentów z mojej działalności około 90 grubych tomów, i pozostawieniu kilku przygotowanych kartek że dojście do prawdy będzie możliwe .A jednak po publikowaniu tych dokumentów będą pojawiać się tak oczywiste kłamstwa i manipulacje że fakt podrabiania i robienia będzie bez problemów widoczny . po tych czterech pierwszych kartkach już można daleko to udowodnić cdn
  • 214
  • Odpowiedz
@lechwalesa: """"Nie wierzyłem po tym zniszczeniu dokumentów z mojej działalności około 90 grubych tomów, i pozostawieniu kilku przygotowanych kartek że dojście do prawdy będzie możliwe""""".......JAK NIC PRZYZNANIE SIĘ DO POSIADANIA INFORMACJI W SPRAWIE NISZCZENIA ORGINALNYCH DOWODÓW..."""""".A jednak po publikowaniu tych dokumentów będą pojawiać się tak oczywiste kłamstwa i manipulacje że fakt podrabiania i robienia będzie bez problemów widoczny . po tych czterech pierwszych kartkach już można daleko to udowodnić cdn""""".......A PÓŹNIEJ
  • Odpowiedz
tak Kiszczak to głąb, zbierał śmiecie, które chciał przekazać do Archiwum.
Ba to kompletny frajer, który zaakceptował podróbki swoich podległych pracowników.
A on odważyli się z kolei wcisnąć ciemnotę dla przełożonego.
Mało tego, Kiszczak o ujawnienie prosi po 5 latach, nie od swojej śmierci a od Wałęsy.
Taki kabaret, jest tylko możliwy w Polsce. I to w ,,pieknych umysłach,,
  • Odpowiedz