Wpis z mikrobloga

@lechwalesa

Nie wierzyłem po tym zniszczeniu dokumentów z mojej działalności około 90 grubych tomów, i pozostawieniu kilku przygotowanych kartek że dojście do prawdy będzie możliwe .A jednak po publikowaniu tych dokumentów będą pojawiać się tak oczywiste kłamstwa i manipulacje że fakt podrabiania i robienia będzie bez problemów widoczny . po tych czterech pierwszych kartkach już można daleko to udowodnić cdn
  • 214
  • Odpowiedz
@lechwalesa: i co niby w tych 90 tomach miało by się znajdywać? Że przeprowadzałeś staruszkę na pasach? Że dokarmiałeś ptaki w parku? czy moze, że wypiłeś ileś tam litrów wódki na wczasach w Arłamowie?
  • Odpowiedz
@speacetronic:

gdy Pan Panie Prezydencie był internowany przez komunistów.

Tja, internowanie przy szampanie i winku, faktycznie katorga i tragedia :) Przypomnij sobie przy okazji, że Komorowski też był internowany.

Dociekliwym proponuję pogrzebać sobie w internecie.

Sam najpierw się do tego zastosuj, bo widać, że Bolęsie uwierzyłeś wyłącznie na słowo, a wszelkie dowody na jego "bolkowanie" kompletnie olałeś.

  • Odpowiedz
@lechwalesa: co z dokumentami , które jako Prezydent RP Pan wypożyczał i zwracał niekompletne ( czytaj z powyrywanymi stronami na których były Pana donosy), osoba , która byłaby bez winy nie robiłaby takiej szopki i nie wykorzystywała swojej pozycji do ukrycia pewnych faktów z Pana życiorysu.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Jesteś pan marionetką SB wypromowana przez układ SB.
Media w imię zasług DLA UKŁADU będą pana bronić
bo byłeś pan dla nich UŻYTECZNY FIGURANT, ale dla zwykłych Polaków jesteś kapusiem, krętaczem, oszustem.
Miałeś pan szansę poprawić swoją reputację, ale obalenie rządu Jana Olszewskiego dało wszystkim do zrozumienia, po której stronie jest oszust LW....... Komu na "nocnej zmianie" Wachowski mówi ZDRASTWUJTIE? Oto 10 sekund zapisu https://www.facebook.com/groups/109575142747992/permalink/177970985908407/?hc_location=ufi
  • Odpowiedz
#walesapopolsku

Nie wierzyłem w to, że będzie możliwe dojście do prawdy, po tym gdy zniszczono około 90 grubych tomów dokumentujących moją działalność, oraz gdy pozostawiono tylko kilka spreparowanych kartek.

A jednak! Na podstawie publikowanych dokumentów będą się pojawiać tak oczywiste kłamstwa i manipulacje, że łatwo będzie można stwierdzić fakt podrabiania i preparowania tych dokumentów. Będzie to bez problemów widoczne. Po tych czterech pierwszych kartkach już można wiele udowodnić... cdn
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Chętnie byśmy porównali to z dokumentami, które łaskaw był Pan przytulić i nie zwrócić pełniąc funkcję Prezydenta RP.
Czy tamte dokumenty również Pan upubliczni?
  • Odpowiedz
@lechwalesa: panie Lechu, może tak.
Kiszczak okazał się bohaterem. To nie był kolekcjoner śmieci (podróbek).
Zachował się szlachetnie. Wykazał się patriotyzmem.
Nie ujawniał, bo nie chciał burzyć układu z Panem.
Jednocześnie wiedział, że nie można budować państwa na takim fundamencie.
Dlatego też prosił o ujawnienie dopiero po Pana śmierci.
Błąd jego, że obarczył tym żonę.
Powinien o to prosić jakoś zachodnią kancelarie prawniczą.
Kiszczakowa, miała racje, ze nie posłuchała męża.
Teraz
  • Odpowiedz
Bardzo dziękuję za Pana aktywność na tym mikroblogu. Jest mi wstyd, że w Polsce tak szybko i łatwo są wydawane wyroki, dokumenty bez weryfikacji upublicznione, itd. itp. Polacy nienawidzą ludzi, którzy utrzymują się długo na piedestale. Musi Pan przetrwać. Musi być w Polsce autorytet, w innym przypadku zajmą Pana miejsce ludzie pokroju Macierewicza. Świat nie lubi pustki, jak jej nie wypełnimy to pojawia się pajęczyna, kurz... Dlatego każdy dom musi mieć gospodarzy,
  • Odpowiedz