Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Ja nie widziałem dokumentacji ,która jest pokazywana przez IPN .Słyszę jednak teksty jak zachowanie

czy informacje .porażająca .Uczestniczyłem w różnych sytuacjach , ale w porażających czy przerażających nigdy a już

moje postępowanie nigdy takowych nie produkowało .Niech mi ktoś powie o co tu chodzi .Dobrze by było też otrzymać

ksero całości tych materiałów by się można odnieść . .Kto widział może Pan Kuczyński bo mówił porażające niech mi

powie tą drogą o co chodzi .Będę w sobotę w Warszawie .
  • 95
@lechwalesa: Panie Lechu, jak do tej pory nie uslyszałem Od żadnego dziennikarza i komentatora pytania które od razu do głowy przychodzi: Czy prosty robotnik Wałęsa w latach 70tych potrafił tak ładnie pisać? To wszystko jest pisane pełnymi i ładnymi gramatycznie zdaniami. Bez błędów. A przecież nawet dziś czasem robi Pan błędy co widać we wpisach na Pana blogu. Może Pan opowiadał a oni to redagowali (pisali) ale jeśli tego nie robili
@lechwalesa: To ciekawe jakie papiery zniknęły za czasów prezydentury z "wypożyczonych" teczek w latach 90. Pewnie #!$%@? akta Roswell.

Dno i metr mułu, ale z drugiej strony, z punktu widzenia jednostki poniekąd rozumiem. Lepiej robić dobra minę do złej gry będąc całym i żywym niż gryźć piach za wyjawienie prawdy o mocodawcach.

Pozdrowienia dla "opiekuna" Wachowskiego. Razem bedziecie smażyć sie w piekle za to co zrobiliście Polakom.
@lechwalesa: No to ładnie, tymi wszystkimi komentarzami Pan tylko dodatkowo nakręca tą akcję. Wylewa swój niespójny lament na portalu ze śmiesznymi obrazkami, który się kupy i dupy nie trzyma i jeszcze Pan nie wie o co tu chodzi ?