Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Ja nie widziałem dokumentacji ,która jest pokazywana przez IPN .Słyszę jednak teksty jak zachowanie

czy informacje .porażająca .Uczestniczyłem w różnych sytuacjach , ale w porażających czy przerażających nigdy a już

moje postępowanie nigdy takowych nie produkowało .Niech mi ktoś powie o co tu chodzi .Dobrze by było też otrzymać

ksero całości tych materiałów by się można odnieść . .Kto widział może Pan Kuczyński bo mówił porażające niech mi

powie tą drogą o co chodzi .Będę w sobotę w Warszawie .
  • 95
@lechwalesa: Graczyk został uśmiercony przez Cenckiewicza w książce "SB a Lech Wałęsa" tyle jest warta jego książka a przecież go znaleźli i zaprzeczył że zwerbował Wałęse. Głupek robi książke na podstawie sfałszowanych dokumnentów esbecji uznająć je za aksjomat. Drugi Macierewicz.
@lechwalesa:
Dlaczego większość osób wymieniona w donosach - wg. Pana sfałszowanych twierdzi że fakty tam wymienione przekazały tylko i wyłącznie Panu w rozmowach twarzą w twarz?
Zmówili się?

Dałby się Pan z tymi osobami skonfrontować przy stole na którym będą te dokumenty???

Jeśli tak to do dnia tej konfrontacji uważam że jest Pan niewinny a konfrontacja rozstrzygnie
@lechwalesa: Dlaczego nikt nie zapytał Pana Prezydenta w jakich okolicznościach podpisał dokumenty? (o ile podpisał bo nie zostało to jeszcze potwierdzone) Czy nikt nie zastanawia się jak wyglądałaby dziś Polska gdyby Pan Prezydent byłby tak radykalny jak każdy chciałby aby był i za wszelką cenę nie podpisał dokumentów? Czy przeżyłby? Czy nie podkopałoby to nadziei Solidarnościowców w wygraną gdyby służby zgładziły Lecha Wałęsę? Każdy wie że były to ciężkie czasy a
Dlaczego nikt nie zapytał Pana Prezydenta w jakich okolicznościach podpisał dokumenty? (o ile podpisał bo nie zostało to jeszcze potwierdzone) Czy nikt nie zastanawia się jak wyglądałaby dziś Polska gdyby Pan Prezydent byłby tak radykalny jak każdy chciałby aby był i za wszelką cenę nie podpisał dokumentów? Czy przeżyłby? Czy nie podkopałoby to nadziei Solidarnościowców w wygraną gdyby służby zgładziły Lecha Wałęsę? Każdy wie że były to ciężkie czasy a Lech Wałęsa