Wpis z mikrobloga

@Ianus: Jeżeli eksperci IPN mają takie możliwości dojścia do prawdy (50 %) to może lepiej zlikwidowac IPN. Dzięki Panu Wałęsie przynajmniej te 5 zł ma teraz większą wartośc niż by miało jak by dalej była komuna :) Wechterowicz
@Wechtero: Wałęsa? Kiszczak był architektem fundamentów obecnej kondycji złotówki i tej kontynuacji PRL w której żyjemy. Wałęsa był po prostu jednym z najważniejszych wykonawców planu Kiszczaka i Jaruzelskiego.

O 50% opowiadał grafolog poproszony o opinię przez onet.pl, niemiecki portal, zatrudniający takie antypolskie szuje jak Lis.
@Ianus: Jeśli Pan tak docenia Kiszczaka i Jaruzelskiego, a jednocześnie uważa, że Wałęsa z Nimi współpracował to dlaczego się Panu Wałęsa nie podoba ? Jeśli chodzi o ekonomię to jestem prawnikiem, ale trochę proszę zaczerpnąc informacji o tym na jakim miejscu gospodarczo Polska była, a na jakim jest :) Wechterowicz
@Wechtero: doceniam? gdzie takie coś napisałem? Nawet jak na prawnika, to kiepska nadinterpretacja. Stwierdziłem fakty na temat tzw transformacji, a nie oceniałem emocjonalnie jej architektów (Kiszczak, Jaruzelski) ani narzędzi użytych (Wałęsa). Kiszczak I Jaruzelski powinni wisieć, bo byli zwykłymi zdrajcami, komunistycznymi bandytami i powinny ich obowiązywać prawa właściwe dla wojny i wykrycia wrogich sabotażystów/sdrajców/szpiegów. Kara śmierci. Wałęsa powinien być sądzony, miło by było, gdyby był to wymiar sprawiedliwości niepodległej Rzeczpospolitej Polskiej,
@lechwalesa: > > Jeśli do tego dokumentu przyznaje się Kaczyński to zalicza podwójną w padkę agenturalną
ekspert i autorytet, znany jako Bolek, wygłosił wykład dla wiernych studentów, na temat zagrożeń w pracy agenturalnej.
@dewille: Może sam masz jakiś lotek, że tak piszesz? Wierzycie w sb-eckie papiery a nie Lecha Wałęsę- kogoś, dzięki komu dziś możemy pisać bez cenzury i wy możecie jątrzyć i kłamać jak obecna TV PiS, gdzie wyrzuca się dziennikarzy, którzy nie słuchają Kurskiego?
Co z tym krajem się dzieje?
A no tak, "dobra zmiana" dotknęła ten kraj.
Na Piłsudskiego też mali ludzie rzucali agentami, to nasza narodowa przypadłość chyba.
Polacy są
Pobierz Estera-Rominska - @dewille: Może sam masz jakiś lotek, że tak piszesz? Wierzycie w sb...
źródło: comment_s5uDUJzxdtzJ7hStEagQW9YID04SeL6L.jpg
@Estera-Rominska: IPN spreparował paszkwile,podrzucił je Kiszczakowej, a Kiszczakowa próbowała je sprzedać IPN. Ależ sprytni ci kaczyści w sojuszu z duchami zmarłych esbeków. Na szczęście szeryf Bolek wszystko rozszyfrował a Estera łyknęła.
@lechwalesa: Panie #bolek. "w padkę" ??? Napiszę Panu prywatnie, jak włączyć słownik w jakimkolwiek urządzeniu z którego Pan korzystasz. OK ?? Proszę !! Bo wstyd Pan przynosisz towarzyszom po fachu z SB !! Ludzie pomyślą, że te agenty to analfabeci wszyscy, a przecież wykołowali jedynego, "niekołowalnego", specjalistę od kołowań innych, jego rękami cały naród, a i nawet cały świat co mu Nobla przyznał i na Kapitolu owacje sprawił !! Więc
@dewille: godny podziwu Samarytanin :) Spróbuj może poszukać bolka w domenach gov.ru lub gru.ru.
Chociaż... może wiem gdzie trzeba szukać jego mejla:

.su – domena internetowa przypisana do Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich. Powstała 19 września 1990 i mimo formalnego rozpadu ZSRR w grudniu 1991 domena jest ciągle używana i nadal rejestrowane są w niej nowe strony, głównie w Rosji.
@giku: Dlatego trzeba wśród kłamstwa bronić dobrego imienia Lecha Wałęsy.
Oni- czyli PiS chcą na kłamstwach i micie założycielskim, teczkach, filmach o "Nocnej zmianie" J.Kurskiego stworzyć autorytarną IV RP, państwo "dobrej zmiany" i w pełni bolszewickich metod, już lustrują wszystkich, może jeszcze będą narodowość sprawdzać...
A teraz coś ciekawego.
Pobierz Estera-Rominska - @giku: Dlatego trzeba wśród kłamstwa bronić dobrego imienia Lecha W...
źródło: comment_1V2fvj9beMSkeZZWcPiEAXNZFOu1o2Lp.jpg
@Estera-Rominska: gdzie to się uchowało ??!?! To nie kwestia wiary !! Tylko faktów ! Mnie żadne papierki nie interesują, czy je podpisywał czy nie, czy wziął 13 tysięcy czy 2, czy kapował na 100 czy na jednego.
Że współpracował to fakt, bo sam się przyznał dużo wcześniej a całkowicie to teraz. Tylko teraz w narracji, że w dobrej wierze to robił i że miał "plan" Ale jak mówię, mnie to zupełnie