Wpis z mikrobloga

@Estera-Rominska: Wiesz jak jest, tzw. "prawicowe" (dla mnie prawica to M.Thatcher) kopniaki laduja na wlasnych tylkach. Takie jest prawo fizyki dla bezmozgiej nienawisci.

Lech Kaczynski mowil ze w Magdalence nie bylo zadnego ukladu i jest tego pewien.
@lechwalesa: Dzisiaj rozmawiałem z kolejnym pracownikiem W-4 z tamtych czasów (Feliks Sz.). W wypowiedzi Wałęsy nie wierzą starzy stoczniowcy prawdę mówią Jagielski i Lenarciak i Szyler . W tej sytuacji czy dokumenty SB są prawdziwe to nie ważne. Ważne są szczegóły jakimi operował Wałęsa do SB. Bo o tych szczegółach wiedział tylko on np. ubrania czarnych opasek w dniu 1.05.1971 na pochodzie, stworzenia bojówek, itd. To były rozmowy bez świadków w
@lechwalesa:
Cały Lechu
" plusy dodatnie i plusy ujemne"
"nie chcem ale muszem"
"podpisałem 3-4 papiery " vs " nigdy nic nie podpisałem"
"rozmawiałem ale nie współpracowałem"

Lechu po tym co wypłynęło nie zajmiesz już dla siebie uniwersalnej postawy "za a nawet przeciw"

Nie widzisz że te Twoje gadki już do nikogo nie docierają tylko z dnia na dzień powiększa się geometrycznie liczba #!$%@? na Ciebie Polaków ?
tu masz co
@TW-LOLEK: on taki jest chaotyczny, nieprzewidywalny właśnie dlatego udało się pokonać komuchów nie byli w stanie przewidzieć następnego ruchu. Normalne że mu ludzie doradzali jak rządzić jako prezydent bo nie miał kompetencji ci dzisiejsi tez nie mają ale o wiele bardziej od niego nie mają bo z tytułem doktora żeby nie wiedzieć że się łamie konstytucję to jest przeginka. dajecie się zaszczuć kaczyńskim. Kiszczakowa w zeszłym miesiącu była w ipn, a