Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Jeśli uwierzycie i przypiszecie mi autorstwo tych paszkwili publikowanych przez IPN, potrzebne będą konsultacje międzynarodowych fachowców i autorytetów .Kolejny raz publicznie oświadczam nie złamano mnie nigdy nie współpracowałem agenteralnie z nikim nigdy w żaden sposób nie doniosłem na nikogo ,nie brałem pieniędzy za tak nikczemne działanie . .
  • 220
  • Odpowiedz
@muciek112: chodziło mi o to najdurniejsze na świecie powiedzenie "winny się tłumaczy". Jak Cię będą posądzać o przestępstwo, którego nie popełniłeś to w sądzie też będziesz milczał bo "winny się tłumaczy"? Facet próbuje w jakiś sposób siebie usprawiedliwić. Nie wiem czy jest winny czy nie. Ale powiedzieć, że jest winny bo pisze, że nie jest to jest to trochę głupie, nie uważasz?
  • Odpowiedz
@willowcreek: Na kazde zarzuty trzeba odpowiedziec, ale w tym przypadku to powiedzenie wlasnie ma sens, gdyby bylo inaczej, napisal by raz i spokoj, A on to powtarza co dwie godziny i jeszcze raz i jeszcze raz za 15 minut i jutro tez to napisze, to jest wlasnie to, winny sie tlumaczy, w tym przypadku to jego tlumaczenie pokazuje bezsprzecznie jego wine. Gdy mi cos zarzucisz, wytlumacze sie z tego raz i
  • Odpowiedz
@muciek112: Zobaczymy jak się wypowie na ten temat na AMA lub jakiejś konferencji. Rozumiem go, że nie chce się bronić przed każdym człowiekiem z osobna dlatego piszę tę formułkę do momentu, aż będzie mógł się wypowiedzieć przed gronem ogólnokrajowym. A formułkę się nauczył, żeby do tego czasu zbywać masę pytających. Tak mi się wydaje
  • Odpowiedz
@pawel-v-este: Sapdaj do gnoju bo tylko tam Twoje miejsce tylko widły dobrze trzymaj, bo zz czytaniem i myśleniem to Ci nie bardzo wychodzi, słaba szkoła ze analfabetę wypuściła..
  • Odpowiedz
@lechwalesa: czysto to do końca tak nie było ale ,kto chciał wyszedł na tej zmianie na swoje

Na przykład Czesi zrobili lustrację i po komuchach nie ma śladu , Olszewskiego co chciał to
zrobić Pan obalił, PO CO i dlaczego ? lewej esbeckiej nogi do demokracji brakowało
  • Odpowiedz