Wpis z mikrobloga

W Stanach maja dosc lewicy to 'wygrywa' Trump czyli ichniejszy Korwin, w Polsce mają dosc lewicy europejskiej to wygrywa Jarek z programem narodowo socjalistycznym. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Po Amerykanach widac, ze to narod ludzi wolnych, Polaki #!$%@? dalej tylko aby praca byla, rzad mieszkanie dal i wychowal za mnie dziecko. Naprawde szczerze watpie, zeby PiS odwrocil tendencje spieprzania z tego kraju. Ja osobiscie slabo widze perspektywe pracy i zycia tutaj, nawet zarabianie 2,5-3k na reke na stanowisku kierowniczym to slaba opcja, biorac pod uwage sile nabywcza zlotowki.

#trump #usa #oswiadczenie #korwin #polska #pis #polityka
  • 22
Trump czyli ichniejszy Korwin,


@cukier_bialy: Jeżeli porównać Trumpa do polskiego polityka to wskazałbym Artura Zawiszę.

Libertarianism is the idea that you have the right to pursue happiness in any way you wish as long as it doesn't hurt people or take their stuff. We support the fundamental rights of all people, all of the time. We do not denigrate or disparage any group. We respect the humanity of all people.

Unfortunately,
@Kapitalis: Przecież to chyba oczywste, że Trump jest protekcjonalistą, chcę zakać produkcji amerykańskim firmom w chinach, są też tego plusy będzie łatwiej można kupić telefon made in usa, ale ceny pójdą w górę... Chociaż chińskie produkty są już w podobnych cenach do usmańskie.
@cukier_bialy: Trump uderza we właściwe struny i ma charyzme, dlatego ludzie go uwielbiają. Są też tacy, którzy go nienawidzą, bo chęć wygonienia nielegalnych imigrantów albo wstrzymanie przyjmowania uchodzcow z terenów siejących terroryzmem to dla nich rasizm xD.

Gospodarczo to protekcjonista, zadziwiająco mało wolnorynkowy jak na kandydata republikanów. Cruz to czempion tea-party - libertarianskiej frakcji GOP. Rubio to neokonserwa. Miejmy nadzieję, że jego kampania otworzy oczy ludziom, że wolny handel wcale nie