Wpis z mikrobloga

@Wykopus_Mirkus_Rex: to okradanie producenta. poza tym... te klocki są naprawde nędzne. figurki zwlaszcza, jak chcesz kupić klocki to wejdz w pozostałe na dziale klocki na allegro i kup sobie reklamówkę klocków serii star wars, bo ludzie tak sprzedają. Chinskie podróby są #!$%@? wykonane i nie maja żadnej wartości, oryginalne klocki utrzymują wartość.
@Wykopus_Mirkus_Rex: Enlighten jakie jest to chyba każdy widział, Star Diamond (ale te są drogie jak diabli, za czym jednak idzie jakość), Lepin (nędzne minifigurki, ale jakość klocków podobno całkiem ok). Dargo ma kijowe minifigurki, Elephant ujdzie, ale słabo. BanBao nie kupowałem, ale wiem że figurki są bardziej jak Duplo niż jak lego. BArdzo dobrej jakości są podobno Decool, ale jeszcze nie mam żadnego ich zestawu. Lele są jako takie, ale
@Wykopus_Mirkus_Rex: Moim zdaniem nie warto. Jak chcesz przyoszczędzić to lepiej poszukać używanego LEGO. Wszystkie te podróbki na dłuższą metą doprowadzą tylko do irytacji. A to coś będzie odstawać, a to plastik jakiś dziwny, a to części do siebie nie pasują, a to czegoś będzie brakować itd. No i figurki zazwyczaj nie wyglądają zbyt dobrze, chociaż zdarzają się wyjątki, trzeba to przyznać.

Ale ogólnie imho Nowe LEGO > używane LEGO > dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo
@teluch: widze że weteran lol, to które są najlepsze twoim zdaniem bo dla mnie wszystkie wyglądają jak rak jakość figurek jest daleka od jakości lego. na necie nie ma nawet porównań jakości wiec należy ci wierzyć na słowo. decool technic podobno ma podobno luzy w łączeniu oraz klocki nie są twarde. plastic jest słabszy. wiec jeżeli uważasz Decool za chinskie django to reszta jest warta gruz.
@AnonGometh: kolego niektórych nie stać, po prostu, a też chcieliby coś fajnego mieć. Nie ma co każdego mierzyć swoją miarą. Lego to drogie zabawki dla małych i dużych dzieci ale nie każdemu w smak jest dać 200+na zabawkę.