Wpis z mikrobloga

@paziu: To mnie też dodaj xD
Wiem, że przez spamerów ludzie mają tego dość ale pewnie są osoby które mają te tagi na czarnej a mimo to inaczej patrzą na własnoręcznie wykonany rysunek.
  • Odpowiedz
@blondeblossom: Nie mam nic do Twojego rysowania, ale tagi do tego właśnie służą, by je obserwować, albo blokować. Także trzymajmy się tego, a będzie każdemu lepiej. My nie będziemy widzieć niechcianego contentu, a Ty nie bedziesz miała hejtu pod wpisami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@PlacekBananowy: Rysuję różne rzeczy. ;)
Ale już kiedyś pisałam, że nie zamierzam tagować pod randomanimeshit bo mam trochę szacunku do swojej pracy. Nazwa tagu zdecydowanie mnie nie przekonuje xD (Sama go blokuję)
A innym nic się nie stanie jak sobie przeskrolują jeden obrazek mojego autorstwa raz na 2 tygodnie (bo chyba częściej nie wrzucam).
Albo stworzę jakiś tag na autorskie rysunki stylem podchodzącym pod anime ;p
  • Odpowiedz
@blondeblossom: Równie dobrze możesz otagować np. #animeart i nie będzie bez szacunku. Tak naprawdę Tobie to różnicy nie zrobi, a unikniesz spamu pod rysunkami. Tak jak teraz to w miarę grzecznie, ale kiedyś jak wrzucisz to wieczorem, możesz się zdziwić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@blondeblossom: nie przejmuj się wykopkami, sporo ludzi nie ma szacunku do czyjejś twórczości. 'hurr durr chinskie bajki' czy nie.


Sama się do akwareli nie mogłam nigdy przekonać. Lewe ręce do nich mam. I podziwiam ludzi, którzy potrafią się nimi posługiwać.

Piękne, daje ciastko/10 bo słodziachne. Wołaj jak będziesz postować.
  • Odpowiedz
@Nusa: Dzięki. Moja pierwsza akwarelka to był rozmazany koszmarek ale byle do przodu! Wszystkiego da się nauczyć przy odpowiednim samozaparciu :) A trochę kartek już zepsułam xD

Myślę, że ludziom trudno rozgraniczać rzeczy za którymi nie przepadają od czyjegoś wysiłku włożonego w to coś. Nawet jak nie leży mi jakiś styl czy forma sztuki to staram się spojrzeć na nią w miarę obiektywnie i docenić plusy (ale też wytykać wady).
  • Odpowiedz