Wpis z mikrobloga

Jeszcze raz oświadczam nie uczestniczyłem w tworzeniu tych dokumentów .Zastanawia mnie czy tworzyła to władza komunistyczna czy już postkomunistyczną .To sią okaże po zbadaniu w układzie międzynarodowym niezależnie od wyników IPN .Nie można tego tak zostawić .LW
  • 123
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Kurcze, Panie Lechu, jeszcze parę parę takich postów i Panu uwierzę ( ͡° ʖ̯ ͡°) to smutne, bo jeszcze do niedawna nie wierzyłem, ale Pan tak miażdżysz te liche dowody, że zaczynam się łamać.
  • Odpowiedz
@dolarstach: Nie piłem wódki tylko symbolicznie .Kiszczak zmontował taśmy tak by wyglądało na pijaństwo .Przewidując to i inne wymusiłem by przy każdej rozmowie wszędzie byli księża jako świadkowie .Co by było gdybym tego nie wymusił .
  • Odpowiedz
@lechwalesa: LW o wykopie: "Tam mi się bardzo podoba. Tam są prości ludzie, oczywiście może robią to zbyt prostom, ale im też się należy dyskusja". (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Konfident Informacji w LWP, płatny konfident Służby Bezpieczeństwa podczas pracy w Stoczni, agent wpływu wywiadu wojskowego podczas Sierpnia 1980. Oto nasz pomnik narodowy.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Mam pytanie do Wałęsy.
Dlaczego swoimi ochroniarzami zrobił byłych EBeków z Arłamowa,którzy go wtedy tam pilnowali?
Dlaczego doradcą zrobił Wachowskiego,który na "nocnej zmianie" witał razem z Tuskiem i resztą - rosyjskiego szpiona słowami ZDRASTWUJTIE?
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Dlaczego Lechu-Bolku w przypadku wraku TU-154 aby stwierdzić co się stało nie potrzeba w Polsce wraku? ...... A w przypadku Bolka trzeba 100 grafologów i międzynarodowej komisji?
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Bolek powiedz jak ci nie wstyd tak kłamać W klapie matka Boska a łgarz . wstyd Na pieniądzach ci zależy a nie dobry imieniu Jesteś jak Krzywonos zakłamany człowieczek
  • Odpowiedz