Wpis z mikrobloga

@Runajod: Myślę o sprzedaży konsoli ps4 a za pieniądze z transakcji chciałbym kupić jakąś kartę graficzną i trochę ramu do mojego pieca. Czy taki deal mi się w ogóle opłaca? Bo jakby nie było to jest fajna konsola ale ceny gier to przegięcie zwłaszcza, że gdy nie chodzą w 60fpsach. Dodam, że w ogóle nie znam się na komputerach tylko gram czasami gierki ale piec nie wyrabia na dragon age 2 więc trochę smutek. (,)

#cebuladeals #komputery #konsole #januszebiznesu #pomocy
  • 25
@Ch-jogromPL: Mieszkam w gównomieście i jak teraz patrzę to taka grupa na moim zadupiu nie istnieje. Oczywiście jeżeli mówimy o grupie skoncentrowanej na grach bo jakieś sprzedam/kupie/wymienię ale nie wiem czy jakiś koleś mi nie wyskoczy, że wymieni się za pufę czy inny podnóżek na kiju.
@Runajod: Zielonka - nic nie mam do tego, sam byłem nie dawno. Z założenia zielonka to zielonka nie ogarnia zasad, sam raz zrobiłem błąd z tagiem cebuladeals - można wybaczyć i nawet pomóc.

Ale za takie gówno-dresiarskie teksty:

@DemptD: morda tam #!$%@? ( ͡ ͜ʖ ͡)


To giń i usuń konto.

Problemy świata gimbazy mam PS4 nie stać mnie na gry, mam kompa nie stać
Myślę o sprzedaży konsoli ps4 a za pieniądze z transakcji chciałbym kupić jakąś kartę graficzną i trochę ramu do mojego pieca. Czy taki deal mi się w ogóle opłaca?


@Runajod: Napisz jaki masz teraz komputer bo tak to ci nie wywróżymy.
@Runajod: zależy w co chcesz grać mając PS4 jedynym wydatkiem przez kolejne 2-3 lata będą gry, kupując PC do kosztów gier doliczyć trzeba rozbudowę komputera bo za 3 lata te 30 fps może być problemem