Wpis z mikrobloga

#forex #mirkofx

Dziś 2 pozycje, niestety nie mogę dać screenów obecnie, zrobię to później

1. GPBUSD - 21 pips, tu niefart, ponieważ pracuję na innym komputerze chwilowo i z przyzwyczajenia czekałem na sygnał dźwiękowy do dania sl na +1 pips jak pójdzie na +10 pips (nie lubię patrzeć co się dzieje po otwarciu pozycji). Sygnału nie było chociaż +10 pips było i jak zajrzałem co coś długo nie pikało to się ogarnąłem co się stało. Na fotce będzie widać że to nie wina strategii xD

2. EURUSD -2 pips - tu po prostu złe wejście.

Jeszcze coś:

Miesiąc zamykam +25.06% kapitału (zrobione w 3 tygodnie) i 67% skuteczności (70 gdyby nie ten dzisiejszy błąd sprzętowy). Do tego dochodzi pierwszy tydzień który też tu publikowałem ale grając z innego konta, łącznie z nim ponad 30%, dokładnie nie liczyłem.

Od jutra zawieszam prowadzenie tagu #mirkofx na jakiś czas. Powodem jest przejście na trading profesjonalny dla propa, kwotą 50.000 euro. Muszę ogarnąć kilka rzeczy, więc nie będę miał czasu na grę przez tydzień czy dwa.

No i ostatecznie nie wiem czy pozwolą mi na publikowanie wejść tak jak to obecnie robię, jeśli tak - tag dalej będzie prowadzony tak jak dotychczas, tyle że z depo budzącym większe emocje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No to tyle forexowe Mirki, trzymajcie się ciepło ;)
  • 11
@NZT69: 50% zysku dla mnie i 50k euro to początek drogi, będzie kiedyś dużo więcej. Biorąc pod uwagę kasę jaką dysponuję to mi się to opłaca i to bardzo. Jak odłożę trochę to pewnie pobawię się na własnych środkach w coś w stylu "z 10k do 100k xD" bo zawsze chciałem to zrobić, więc granie dla propa mnie nie ogranicza w działaniu własnym.