Wpis z mikrobloga

http://www.bryla.pl/bryla/56,150722,19685335,makabryla-2015-kto-otrzyma-antynagrode-glosowanie.html

W tym roku Wrocław ma aż dwóch reprezentantów.... Sama zgłosiłam GDDKiA :P Chociaż powiem szczerze, że Kwidzyn to mocna konkurencja.
Pięknie pojechali po Hawrylakowej, mam nadzieje że chociaż jej głupio będzie jak to przeczyta :x

No i generalnie głosujcie! Niechaj lud zdecyduje :d

#wroclaw #warszawa #lodz #katowice #szczecin #rzeszow #chorzow #kwidzyn #makabryla #architektura
  • 47
@Cephalopoda_Ammonoidea: katowice po ciemku nie wyglądają tak źle xD (pierwsza fota) a jeżeli chodzi o Sama no to makabryly tez piętnują złe gospodarowanie przestrzenne, i pewnie strasznie przytłacza taki moloch, dowiem się jak pojade na Offa pewnie jak to wygląda xD No a ten Rzeszów faktycznie leci takimi trochę pałacami zusu xd
@kwiatencja: Obu na żywo nie widziałem, ale prędzej odwiedze Katowice. Co do Rzeszowa, to ja go troche inaczej postrzegam przez to, że wiem jak bardzo to miasto się zmieniło przez ostatnie 20 lat, w każdym razie brzydszy niż to centrum kongresowe jest budynek politechniki rzeszowskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cieszę się, że w Szczecinie do miana makabryły pretenduje coś co można zdemontować szlifierką kątową w jeden wieczór ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż chyba tylko przez to, że modernizacja dworca głównego się spóźniła do bycia nominowaną ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@sl4yer: #!$%@?ąc od kwoty na jaką przeznaczono na te kolorowe dildo, to jakby to było np ze szkła albo czegoś w bardziej neutralnych kolorach czuje, ze nie byłoby takie kiczowate jak jest teraz :d