Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Tak to Sb współpracowało że mną .Po przegranym strajku w 1970 r uratowałem i przygotowałem siebie jak i kadrówkę do rozegrania sierpnia 1980 r .a Sb i PRL rozwiązaliśmy .Więc kto osiągnął cel przy współpracy z kim .Nie mylić ,[ trochę to kosztowało , przestraszenie prowokatorów i pijaczków ]
  • 124
  • Odpowiedz
@hartum: i co wydaje ci się, że to wystarczy tak?! DO PIERDLA zdrajców i niech się cieszą, że to nie wojna dla takich, których pamięć wczoraj czciliśmy, bo wtedy za kolaborację kara była inna.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Ta, w 1970 roku, ciutki po wypadkach na Wybrzeżu, LW miał strategię i zwerbował UB... A można zapytać na czym ta współpraca polegała i co Panu przekazali SBecy? Jakie informacje Panu sprzedali i ile im Pan za to zapłacił?
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Dla mnie ewentualna współpraca z SB na początku lat 70-tych to pikuś albo kot Kaczora.
Ale dlaczego po przejęciu władzy nie doprowadził Pan do dekomunizacji tak jak na
przykład zrobił to Havel?
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Mogę z tego rozumieć, że Pan współpracował z ludźmi, którzy wcześniej czy później okazali się funkcjonariuszami SB, a teraz mówią, że to Pan był tym funkcjonariuszem. Albo.....że Pan, Panie Prezydencie, był funkcjonariuszem radzieckiego albo amerykańskiego, albo chińskiego wywiadu, dlatego oni musieli Pana słuchać, żeby w ogóle przeżyć. Proszę ważyć słowa, Panie Prezydencie.

#polska #polityka #lechwalesacontent #gwno
  • Odpowiedz
@lechwalesa: zastanawiam się dlaczego chodzi pan do Kościoła? Gdzie pana pokora? Może i wywalczył pan wolność ale nie dla Polaków tylko dla Żydów Właśnie czytam że po raz kolejny chce pan z nimi walczyć przeciwko Narodowi Polskiemu. Jeśli boi się pan Boga niech się pan opamięta. O kadrach nie musi pan mówić bo o tym możemy przeczytać w poniższym tekście. "No to więc teraz nie będzie się pani zastanawiać, że cały
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Lubie słuchać kłamstw tego prostego na umyśle drobnego kanciarza TW Bolka. Szkoda mi tylko takich jak Monika Olejnik podczas wywiadu z nim w TVN - ona musi się czuć jak wykręcona szmata do podłogi słuchając tych bredni TW Bolka i nie mogąc mówić co myśli. Udaje idiotkę, ale nią nie jest. TW Bolek jest idiotą i trudno mu to ukryć.
  • Odpowiedz