Wpis z mikrobloga

Czy wiecie ze takie cos (pic rel) lata sobie od wielu lat po ziemskiej orbicie i nikt nie wie co to ?

Nazwany Czarnym Rycerzem (Black Knight) obiekt jest widoczny na naszej orbicie juz od wielu lat - mozna go znalezc rowniez na oficjalnych zdjeciach NASA.

Wg niektorych informacji ma przesylac sygnaly radiowe i goscic u nas od 13 tys (!) lat!

Wiekszosc uwaza go za szpiegowskiego satelite obcej cywilizacji.

Dziwi mnie ze tak malo sie o tym mowi i ze jeszcze nie wyslali tam Matta Damona zeby to sprawdzil ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#ciekawostki #truestory #kosmos #blackknight #ufo #swiat
tomankooo - Czy wiecie ze takie cos (pic rel) lata sobie od wielu lat po ziemskiej or...

źródło: comment_BXiuexmRPjPwm3ivujRgzGtfNM39CAcz.jpg

Pobierz
  • 27
@tomankooo: Jest pewien problem z tym obiektem ze zdjęcia, gdyż historia Czarnego Rycerza zaczyna się znacznie wcześniej (w latach 60-tych) i jest strasznie niejasna, bo raz ten obiekt się pojawia, raz znika, krąży po nieosiągalnej wtedy orbicie okołobiegunowej, nadaje jakieś sygnały radiowe, w ogóle jest przynajmniej trzy razy odkrywany na nowo.

Długo nikt nie wiedział o co z tym chodzi i czy to w ogóle prawda, a tu nagle zdjęcia z
@nnogi: chyba na portalu infra były artykuł o tym, tam był chyba fragment o podejrzeniach że to zwykła asteroida, z tym ze wykazywała kilka anomalii, m. in. dziwna częstotliwość jeśli chodzi o odbijanie światła czy coś w ten deseń, musiałbym poszperać w artykułach na infra.org.pl
@dragon240994: Pamiętam, że czytałem jeszcze o innym obiekcie, który miał drogą radiową wysyłać komunikaty zawierające chyba proporcje matematyczne. Jeśli mnie pamięć nie myli, to pierwsze takie komunikaty miały być odbierane już w latach 30-tych, a kolejne w 70-tych i wtedy została określona lokalizacja tego obiektu. Muszę poszukać tego w swoich archiwach, bo temat był naprawdę ciekawy, a szczegółów już nie pamiętam.