Wpis z mikrobloga

Mirki opowiem wam historię. Wróciłem dzisiaj do zmęczony do domu, to se poszedłem spać od razu, ale się obudziłem po godzinie. Zjadłem obiad (spaghetti i zupa pomidorowa) i wróciłem do łóżka. Nie mogłem zasnąć z powrotem (a nadal byłem zmęczony), no to sobie myślę: włączę sobie muzyczkę jakąś fajną, odprężającą i sobie poleżę przynajmniej. A, że nie mam nic na telefonie ( i za mało pamięci żeby wrzucić) to chciałem sobie z YouTuba puścić. No to puszczam, ale wyświetlacz mnie razi w oczy, że nie mogę poleżeć spokojnie. To myślę sobie: poszukam na Internecie jak słuchać piosenek z YouTuba z wyłączonym ekranem. I czytam, że jakieś programy trzeba instalować, aplikacje, rooty robić albo w ogóle YouTube Red'a kupić za jedyne 10 dolarów miesięcznie. Ale halo, halo, ja sobie w tym momencie przypomniałem, że kiedyś mi się to udało zrobić niechcący na moim telefonie. No to zaczynam kombinować i udało mi się w końcu. Trik polega na tym żeby w przeglądarce "Chrome" [nie wiem czy działa na innych, bo nie próbowałem(nie dali mi)], wejść w YouTuba, a następnie wyszukać potrzebne video, kliknąć przycisk odtwarzania i dosłownie ułamek sekundy po tym wyłączyć ekran. (video musi być włączone pierwszy raz, na odpauzowanie nie działa, trzeba odświeżyć jak coś) No to macie takiego lifehack'a, tylko nie wiem czy działa na wszystkich telefonach, bo ja mam androida od jakiegoś noname'a z Azji.

#youtube #tip #lifehack #android #chrome
Pobierz Oake - Mirki opowiem wam historię. Wróciłem dzisiaj do zmęczony do domu, to se poszed...
źródło: comment_exhbF3JtP2FPnYsFmCqx0Wms8cOCt1As.jpg
  • 7
@Oake: Wystarczy zainstalować ogtube, odtwarza w tle i można pobrać wszystko co sie słucha.
Można też przez firefoxa mobilnego, wychodzisz do pulpitu a youtube odtwarza w tle.