Wpis z mikrobloga

Bądź sobie śmieszkiem, a w pracy nudy. Przepis na dobrą zabawę. Na przerwie obiadowej powiedz jednemu Mirkowi, że słyszałeś z pewnego źródła o sporym zainteresowaniu jego osobą przez dziewczynę z drugiego działu. Powiedz to samo drugiego dnia owej dziewczynie i zacznij czekać na efekty. Pierwsze dni wzajemne polowanie na siebie wzrokiem, krótkie wymiany uprzejmości, nieśmiałe uśmiechy, ogólnie coś zaczyna się dziać. Tobie się to podoba bo siedzisz zadowolony za biurkiem i cieszysz japę sam do siebie. Na efekty nie czekałem długo bo po miesiącu zaczęli się ze sobą spotykać. Nie wiem jaki cudem, ale stali się cholernie dobraną parą. Dziś kończymy pracę a Mirek mówi mi, żebym trzymał kciuki bo wieczorem się oświadcza. Tajemnicę zachowam dla siebie.

#heheszki #truestory #pracbaza #czujedobrzeczlowiek #zwiazki #logikarozowychpaskow i #logikaniebieskichpaskow
  • 57
  • Odpowiedz
@kazdy-oze: tylko czasami gdy kilka razy się to uda to w podświadomości siedzi coś takiego że ktoś mógłby to zrobić tobie bo bardzo przyjemny uczuć to jest :D no chyba że masz już drugą połówkę
  • Odpowiedz
Niech i Ciebie w nagrodę spotka coś dobrego.


@truskawkow: a może za kilka lat proza życia ich zje, żona odejdzie z dziećmi zabierając mu wszystko łącznie z psem, w międzyczasie zdradzając go z autobusem arabów? Nie chwal dnia przed zachodem słońca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kazdy-oze: Zastanawiam się nad potencjalnymi wadami i ograniczeniami tej metody. Co na przykład, jeśli z jednej strony nie ma wyraźnego zainteresowania, bo np. dziewczyna ma rating 8/10 i wysokie oczekiwania, a facet to 6/10? Zastanówmy się wspólnie, jak udoskonalić metodę ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Nie wiem jaki cudem, ale stali się cholernie dobraną parą. Dziś kończymy pracę a Mirek mówi mi, żebym trzymał kciuki bo wieczorem się oświadcza. Tajemnicę zachowam dla siebie.


@kazdy-oze: no ale w tej historii ty zostajesz sam... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@kazdy-oze: Fajnie że masz nosa lub farta w takich sprawach. Gorzej gdybyś źle dobrał ludzi. Przykro było by patrzeć na skutki Twojej ingerencji w tak głębokie i pierwotne uczucie jak miłość, gdybyś dokonał złego wyboru. Fajne to uczucie gdy dzięki tobie ludzie zaznają miłości ale wystarczy że stracisz farta, że coś pójdzie nie tak lub przeoczysz jakiś szczegół. I przez ciebie inny człowiek zazna uczucia odrzucenia i tzw. "złamanego serca" zamiast
Willux - @kazdy-oze: Fajnie że masz nosa lub farta w takich sprawach. Gorzej gdybyś ź...
  • Odpowiedz