Wpis z mikrobloga

Bądź sobie śmieszkiem, a w pracy nudy. Przepis na dobrą zabawę. Na przerwie obiadowej powiedz jednemu Mirkowi, że słyszałeś z pewnego źródła o sporym zainteresowaniu jego osobą przez dziewczynę z drugiego działu. Powiedz to samo drugiego dnia owej dziewczynie i zacznij czekać na efekty. Pierwsze dni wzajemne polowanie na siebie wzrokiem, krótkie wymiany uprzejmości, nieśmiałe uśmiechy, ogólnie coś zaczyna się dziać. Tobie się to podoba bo siedzisz zadowolony za biurkiem i cieszysz japę sam do siebie. Na efekty nie czekałem długo bo po miesiącu zaczęli się ze sobą spotykać. Nie wiem jaki cudem, ale stali się cholernie dobraną parą. Dziś kończymy pracę a Mirek mówi mi, żebym trzymał kciuki bo wieczorem się oświadcza. Tajemnicę zachowam dla siebie.

#heheszki #truestory #pracbaza #czujedobrzeczlowiek #zwiazki #logikarozowychpaskow i #logikaniebieskichpaskow
  • 57
@tehSpirit: To fakt, niewiele trzeba by ludzie którzy wcześniej na siebie nie zwracali uwagę nagle zwariowali na swoim punkcie. Już wcześniej to zrobiłem najlepszemu kumplowi, kiedy byliśmy na studiach. Wtedy napisałem naszej wspólnej znajomej, że dziewczyna z którą się przyjaźni bardzo mu się podoba. Na drugi dzień już pisał do mnie, żebym wpadał bo obie siedzą u niego. Serio to działa, kto nie wierzy niech sam sprawdzi. Nie uważam, żeby to