Wpis z mikrobloga

Dobra jako że @matra póki co jest poza mirko to informuję co do #bielskiewykoppiwo czyli regionalnej edycji #katowicewykopparty
Mamy już praktycznie zarezerwowane miejsce w Galerii. Mamy osobne miejsce na piętrze, palarnia jest w piwnicy lub na polu + po północy moglibyśmy przenieść się na parter. Co do lokalu: dostępne są piwa (niecraftowe) i są dosyć tanie [8-7zł]. Klimat raczej piwniczno-artystyczny. Właścicielem jest starszy gość, dosyć specyficzny, ale pozytywny bardzo.
Marta proponuje jeszcze drugą opcje czyli Opium - dwa boksy, właściwie stanowiące oddzielne dwie salki, większy wybór piw, cenowo też coś w okolicach 7-8zł w górę, nieco więcej ludzi tam przychodzi, klimat przeciętnego pubu, piwnica, palenie na zewnątrz. Po godzinie 23 odbywa się tam after party festiwalu Vagina Dentata (festiwal feministyczno-queerowo-anarcho-punkowy) czyli każdy będzie musiał zapłacić po 5zł od łebka, za co będzie mógł się "świetnie bawić" przy występach kobiet DJ'ek i jakichś tam innych pierdach (może jakiś performance się trafi) ....
Więc mirki i mirabelki głosujcie jaki lokal Wam bardziej odpowiada
#bielskiewykoppiwo #katowicewykopparty #bielsko #bielskobiala #katowice #rybnik #gliwice #zory #jastrzebiezdroj #wodzislaw #mikolow #zabrze #czestochowa #bytom #sosnowiec #dabrowagornicza #rudaslaska #tychy #chorzow #cieszyn #raciborz #siemianowice
  • 32
@pawel_niki: dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja obstawiam bardziej za Opium, ale z racji tego, że się dostosuję, to rzuciłam plusy i tu i tu.
@franaa: a za ile byś chciał piwo, za 4zł? To nie jest Tyskie czy Żywiec, choć jakieś tego typu też tam są. Jest Brackie i są Pszczyńskie, jak dla mnie w ciul lepsze od jakiegoś krawtowego padła, ale zawsze możesz lać
@matra: Nie no, ja właśnie zrozumiałem, że jakie Tyskie czy Leżak. Tak to jeszcze spoko, ale spotkałem się z knajpami z Żywcem za 15 zł także wiesz xD
@matra: piłem właśnie pszczyńskie w galerii i ciężko potem było mi w sklepie dostać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak ktoś wie, gdzie kupić pszczyńskie miodowe za normalną cenę to proszę o info.
@gorush: ale i tak warto, abyś jedno piwko chociaż kupił za udostępnienie lokalu.