Wpis z mikrobloga

Mam problem ze zdrowiem, 3 szpitale, 6 przychodni na max 22tys mieszkańców, choruje tylko jedna dzielnica, około 4tys ludzi. Mimo, że jest tam szpital, i 3 przychodnie,(dzielnica nie jest duża) to i tak muszę utrzymywać finansowanie na 150% bo inaczej znowu zaraza wraca. dzisiaj już dwa razy miałem, i tylko na tej jednej dzielnicy. Jest jakiś przelicznik łóżek szpitalnych na tys. mieszkańców?

#citiesskylines
  • 7
@papier96: woda jest, ścieki odprowadzane do rzeki poniżej ujęcia wody, poza tym całe miasto ma z jednego ujęcia wodę. źródło zanieczyszczeń może strefa przemysłowa ale w sumie to jest za autostradą i sprawdzałem dane o zanieczyszczeniach to takiego nie ma. Zdrowie leci do 40% jak tylko odrobinę zmniejszę finansowanie szpitali.
@papier96: nic z tych rzeczy w innych miejscach jest gorzej. fajny urok, dwa razy kasować wszystkie budynki, żeby pomieścić ludzi w szpitalach i wyhamować zaraze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ja mam podobnie z edukacją. Szkół nawalone jedna obok drugiej, pokrycie dobre bo wszędzie ulice na zielono, komunikacja na wysokim poziomie, a i tak mam od cholery czerwonych domków ( ͡° ʖ̯ ͡°)