Wpis z mikrobloga

Mirki, gdzie wywołam w Poznaniu zdjęcia w DOBREJ jakości? Mam około 50 zdjęć, które chciałbym umieścić w rodzinnym albumie i mają cieszyć oczy przez długie lata. Zależy mi na dobrym stosunku cena/jakość (nie ma być tanio, po prostu nie mam zamiaru przepłacać). Serwisy online wchodzą w grę, tym bardziej, że nie są potrzebne na "już. Grunt żeby odbiór na terenie Poznania nie kosztował mnie więcej, niż cała impreza związana z drukowaniem...

Dodam tylko, że zdjęcia to w większości skany przedwojennych czarno-białych zdjęć, więc są w niesamowitej rozdzielczości, ale jakakolwiek fuszerka przy wydruku z kolorami czy kontrastem może zakończyć się ciemną plamą zamiast zdjęcia :(
Zdjęcia raczej w standardowych wymiarach 10x15 i kilka większych (np. 13x18 lub trochę większe)

#poznan
  • 6
@Czarny_Klakier: również poproszę o jakiś namiar na priv + ewentualnie jakieś info co dokładnie możesz na tych drukarkach machnąć

Co do fotomy na półwiejskiej to przyznam, że już tam byłem wydrukować kilka zdjęć na próbę i wyszedłem rozczarowany... Zdjęcia które dostałem były bardzo ciemne i wyprane z kontrastu (nie znam się na tym zupełnie, ale widzę, że te zdjęcia zwyczajnie nie wyszły). Wiem, że jest różnica między tym co na wyświetlaczu