Wpis z mikrobloga

@KasparowGaming: Mam to szczęście, że jeśli tylko wyrażę taką chęć, moim kanałem może być arhn.eu, więc dotychczas nie potrzebowałem własnego. A co do pierwszego pytania - na razie napisałem kilkanaście tekstów na naszą stronę, popełniłem w zeszłym roku wideorecenzję Fifa 16 i kilka Poglądów, a ostatnie półtora roku spędziłem zgłębiając tajemnice serii Gothic. A zaczynałem w arhn.eu robiąc korekty skryptów Archona (@archonik: ), więc miałem czas żeby się nauczyć jak zainteresować
Pytam bo szukam usilnie jakichś osób doświadczonych, które mogą mi coś doradzić. Mianowicie, mam swój kanał. Robię wideorecenzje gier i wielu ludziom się one podobają. Nie wiem jednak do końca co robię źle, że subskrypcji jednak nie przybywa. Wokoło pewna gówniarzy, którzy drą się do mikrofonu i mają tysiące widzów. Od czego to zależy do cholery...
https://www.youtube.com/user/kasparowGaming
@KasparowGaming: strzelam, że to zależy po prostu od szczęścia. ARHN.EU też nie ma jakiegoś szalonego przyrostu widzów i nigdy nie miało. Jednak ciężką pracą, przez te 5 lat, udało się zebrać grono zainteresowanych. Także jeśli jesteś zadowolony ze swoich materiałów i sprawia Ci to przyjemność, to kontynuuj, a z czasem przyjdzie i oglądalność. Nic na siłę.