Wpis z mikrobloga

# Kolejne kroki aby naprawic zaistniala sytuacje.

1. Do konca tygodnia przedstawie Wam projekt zmian w systemie moderacji na Wykopie. Chcialbym, aby ta zmiana uzdrowila caly system, a nie byla tylko zaslepka przygotowana na szybko aby Was uspokoic.

Po glowie chodzi mi pomysl z nadaniem wiekszych uprawnien uzytkownikom, ktorzy nadawac beda punkty karne dla uzytkownikow lamiacych regulamin. Po przekroczeniu okreslonego progu user bedzie otrzymywal ostrzezenie / ban czasowy / ban permanentny.

Waga glosow karnych takiego uzytkownika bedzie zalezec od tego ile razy wczesniej zglosil nam prawidlowe wykroczenie.

2. Dziekuje za wszystkie konstruktywne sugestie co do zapisow najbliszego regulaminu wyslane do tej pory. Czekamy na kolejne, a nastepnie omowimy je z naszym dzialem prawnym i poinformujemy Was o efektach.

3. Wielu z Was zglasza nam prosbe o ukrycie zbozowych znalezisk. W zwiazku z tym zaczynamy traktowac te znaleziska podobnie jak tag polityka.

#oswiadczenie #wykop #aferazbozowa
  • 110
  • Odpowiedz
1. Do konca tygodnia przedstawie Wam projekt zmian w systemie moderacji na Wykopie. Chcialbym, aby ta zmiana uzdrowila caly system, a nie byla tylko zaslepka przygotowana na szybko aby Was uspokoic.


@m__b: czyli mniej więcej w połowie czerwca ﴾̯͡͡๏﴿
  • Odpowiedz
Po glowie chodzi mi pomysl z nadaniem wiekszych uprawnien uzytkownikom, ktorzy nadawac beda punkty karne dla uzytkownikow lamiacych regulamin. Po przekroczeniu okreslonego progu user bedzie otrzymywal ostrzezenie / ban czasowy / ban permanentny.


Waga glosow karnych takiego uzytkownika bedzie zalezec od tego ile razy wczesniej zglosil nam prawidlowe wykroczenie.

@m__b: Bedą niezłe nadużycia.
  • Odpowiedz
Po glowie chodzi mi pomysl z nadaniem wiekszych uprawnien uzytkownikom, ktorzy nadawac beda punkty karne dla uzytkownikow lamiacych regulamin. Po przekroczeniu okreslonego progu user bedzie otrzymywal ostrzezenie / ban czasowy / ban permanentny.


Waga glosow karnych takiego uzytkownika bedzie zalezec od tego ile razy wczesniej zglosil nam prawidlowe wykroczenie.

@m__b: będą manipulacje.
  • Odpowiedz
@m__b: nie życzę sobie byście sami dopisywali mi tagi do czarnej listy, sam więc co jest dla mnie dobre, a co nie, nie rozumiem dlaczego tak bardzo chcecie zniechęcić użytkowników do siebie,
  • Odpowiedz
Po glowie chodzi mi pomysl z nadaniem wiekszych uprawnien uzytkownikom, ktorzy nadawac beda punkty karne dla uzytkownikow lamiacych regulamin. Po przekroczeniu okreslonego progu user bedzie otrzymywal ostrzezenie / ban czasowy / ban permanentny.


@m__b: Bez sensu, wszystkie lewaki dostaną perma pierwszego dnia po wprowadzeniu tego :D
  • Odpowiedz