Wpis z mikrobloga

Kurcze, po wszystkich przygodach z obsługą klienta trafiłem wreszcie na perełkę - mobile vikings. Sama oferta jest tu raczej nieistotna; potrzebowałem wymienić kartę sim - sprawa w innych sieciach ciągnęła się parę dni, tu załatwione w 3 maile w 20 minut, karta odebrana godzinę po pierwszej wiadomości. Innym razem support zareagował w ciągu 10 minut. Jeśli ktoś rozważa zmianę operatora - polecam. #coolstory #mobilevikings
  • 19
@rybycy: @Gdziezamiatasz: wytłumaczcie mi jak działają doładowania w MV.
Jeśli no limit kosztuje 29 zł, to w jaki sposób doładowuję i korzystam z tego? Mogę doładować dowolną kwotą np. 50 zł lub 87 zł i raz na 30(31?) dni uruchamiać pakiet czy tutaj nie ma pakietu tylko doładowanie automatycznie zamienia się na no limit i jedyne opcje doładowania to stałe kwoty np. 29zł?
Co w sytuacji, gdy jednego dnia doładuję
@rybycy: @Gdziezamiatasz: wytłumaczcie mi jak działają doładowania w MV.

Jeśli no limit kosztuje 29 zł, to w jaki sposób doładowuję i korzystam z tego? Mogę doładować dowolną kwotą np. 50 zł lub 87 zł i raz na 30(31?) dni uruchamiać pakiet czy tutaj nie ma pakietu tylko doładowanie automatycznie zamienia się na no limit i jedyne opcje doładowania to stałe kwoty np. 29zł?
Co w sytuacji, gdy jednego dnia doładuję
@rybycy: W Play też wymienisz kartę od ręki w dowolnym salonie ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@MichaelT128: w play byłem 3+ lat i będąc w salonie musiałem dzwonić na infolinię żeby potwierdzić tożsamość xD ale sieć też bardzo spoko
@rybycy: czyli jeśli chciałbym mieć na 3 miesiące, a doładuję np. jednego dnia 3x29zł, to tak naprawdę utopię pieniądze, bo po 31 dniach będę miał na koncie 87-29 = 58 zł równe kwocie dwumiesięcznego no limit, ale nie będę miał możliwości włączenia tego no limit? Co zatem z tymi 58 zł?
A może nie da się fizycznie doładować za 29 zł jeśli już jest aktywny no limit?
@kris007: musiałbyś się upewnić ale chyba właśnie tak jest. Z tym, że jeśli doładowujesz konto kwotą np. 29 złotych to one nie znikają z Twojego konta - masz je do wykorzystania. W momencie doładowania dostajesz pakiety na 30(31?) dni - ja np. doładowuję 19 zł co miesiąc i mam 2gb/nieograniczone sms/nieograniczone rozmowy do mv+play - płacę tylko za rozmowy poza siecią. Po trzydziestu jeden dniach, jeśli nie wykonam żadnych połączeń poza
@kris007: dlatego ja raz na pół roku robię przerwę od doładowań na dwa miesiące - kupuję sobie pakiet internetowy i tyle :) gigabajtów niewykorzystanych i tak nie wykorzystam więc mi ich nie szkoda.
@kris007: to tak nie dziala. W nolimicie nie zostaje 29 na koncie. W vikingach trzeba doladowywac co 30dni kwotą 29zl przez ich strone... Nie da sie na zapas. To duza wada, przez to wyglada to bardziej jak abonament a nie karta
@kris007: no to w zwykłen taryfie, jak podają 100 min, to to nie jest pakiet, tylko przeliczona kasa z konta głownego (19zl) na minuty i wychodzi im 100. Wiec jak zuzyjesz to czym się reklamują, to skarbonki nie bedzie