Wpis z mikrobloga

Po czterech latach korzystania z OLX i radości klientów trafiła się czarna owca. Link do mojego ogłoszenia Sprzedawałem uszkodzony obiektyw przy czym opisałem to w opisie że jest uszkodzony i na dodatek jak to w moich ogłoszeniach, fotografie wykonałem z największą starannością w warunkach studyjnych (widać że przedmiot jest uszkodzony) a koleś takie kwiatki pic.rel . Mam prawo do odmowy zwrotu prawda mirki? Pomocy (,) . Gdyby coś nie tak poszło z kompresją screenów sklejonego w jeden długi obrazek to tutaj lepsza rozdzielczość Screen #prawo #olx
S___K - Po czterech latach korzystania z OLX i radości klientów trafiła się czarna ow...

źródło: comment_OWjRbeZbn1vpbgh5BcFooXEnfljSWsFh.jpg

Pobierz
  • 19
@Koller też googlowałem by się czegoś takiego doszukać, na fb też. Nie ma czegoś takiego ( ͡° ʖ̯ ͡°) jedyne co znalazłem to jakiś serwis gdzie linkujesz url profilu olx i automatycznie go podpina pod fejsbukowe komentarze na stronie. Z nadzieją liczyłem że tam się znajdę kilka minut po jego wiadomości ale nici.
Sorki za komentarz pod komentarzem ale tu chyba nie biją za takie coś. Na ostatnią wiadomość odpisałem tak po czym poszedł blok.

Sprzęt był opisany prawidłowo, zdjęcia były wykonane tak aby nie zakrywały wad (dobre oświetlenie, ostre zdjęcia, zbliżenia na znaczące elementy) nie ma oszustwa jak to i nic nie było nawymyślane jak to Pan próbował mnie wrzucić do jednego worka z typowymi oszustami na OLX. Co do Pańskiej poprzedniej wiadomości do
@typowymirekakrobata: Wszystko co się dało wam podesłałem. Jedynie co mnie boli to to że człowiek się stara spędza trochę czasu by doszukać się informacji o sprzedawanym sprzęcie, ocenia jego wartość poprzez spoglądanie w archiwalne oferty z przełomu kilku lat, dba o estetykę ogłoszenia wybierając spośród kilkudziesięciu zdjęć które się zrobiło oraz pakunek (starannie pakowane owijane folią bombelkową oklejana taśmą izolacyjną by broń boże nic nawet nie musnęło w trakcie transportu...) i