Wpis z mikrobloga

@fixie: nie ma mnie tylko na weekendzie 16-17 kwietnia, poza tym rzucasz termin, ogarniamy trasę i lecimy ;)
@sargento: też mnie to zastanawia, ułożyć tak równo tak chore ilości kamienia, chyba budowali to pokoleniami :P
@iroos: Ląduję 7, rower pewnie dzień, dwa później. Będziemy w kontakcie (:
A murki są po to, by owce i inne wypsane zwierzęta nie wchodziły na drogę. A że kamienia mają dużo, to sobie układali i grodzili. Związane to też z tradycjami i rewolucją agrarną na przełomie 18 i 19 w.
@iroos: podziękował za zawołanie.

Wiedziałem, że tereny mają potencjał, w 2007 i 2008 miałem klienta (któremu robiliśmy instalacje elektryczną z pełnymi bajerami) w Burnley, nawet stok tam po drodze gdzieś jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fixie: i anglicy mają właśnie takie zdanie na ten temat, moje jest trochę inne, w moich okolicach drogi są kręte, wąskie i zarośnięte po obu stronach, często się zdarza że ludzie potrafią jechać za mną naprawdę długo(zwłaszcza kobiety) zanim nabiorą pewności że bezpiecznie mnie wyprzedzą, czasami ta ich cierpliwość jest aż irytująca, a zjechać nie ma gdzie żeby ich puścić. Na tych ich małych, śmiesznych rondach często puszczają, oczywiście zdarzają się