Wpis z mikrobloga

Sprawy zabójstw dokonywanych na dzieciach dosyć rzadko gościły w tego typu programach. Jednak, jeżeli już występowały to były one bulwersujące i głośne. Prezentowane sprawy były przypominane kilkukrotnie. Odcinek z taką sprawą mam dla was dzisiaj. Mowa w nim m.in. o zabójstwie 7-letniej dziewczynki z Gdańska. Sprawa była wyjątkowa i na swój okrutny finał musiała czekać ponad 10 miesięcy. Ta sprawa była również wyjątkowa z innego powodu - sama redakcja Magazynu Kryminalnego ufundowała nagrodę dla potencjalnego informatora w wysokości 10 tysięcy złotych. Autor sam podkreślał, że jest to jedna z najbardziej bulwersujących historii prezentowanych w jego programie.
Sam fakt w jaki sposób zbrodnię zrekonstruowano jest zadziwiający i takie coś w obecnej, dzisiejszej telewizji by raczej nie przeszło.
Sprawa podjęta w tym odcinku była również prezentowana w Telewizyjnym Biurze Śledczym - tutaj zostawiam link dla zainteresowanych. Ostrzegam, że bardziej drastyczne policyjne zdjęcia z tej sprawy zostały zaprezentowane właśnie w TBŚ.
Swoją drogą wielkie dzięki za tak liczne zaplusowanie mojego ostatniego wpisu. Tych, którzy jeszcze nie oglądali innych odcinków zapraszam pod tag #mk997 - tam jest większość wrzuconych do tej pory przeze mnie odcinków.
Standardowo wołam wszystkich plusujących i komentujących ostatni wpis.
Swoją drogą to w tym samym odcinku jest fragment jeszcze jednej kultowej sprawy - ale nie będę wam spoilerował, zapraszam do oglądania. :)

maxciekpl - Sprawy zabójstw dokonywanych na dzieciach dosyć rzadko gościły w tego typ...
  • 53
  • Odpowiedz