Wpis z mikrobloga

Mirki korzystające z Gigakablówki w Netii. Powiedzcie jak ze stabilnością i transferem? Myślę o przesiadce z osiedlówki 11/11Mb za 50 zł na Netię 100/10 Mb za 40 zł. Opłaci się to? #netia #internet #gigakablowka #isp

Warto porzucić osiedlowego ISP 11/11 na rzecz Netii 100/10 ?

  • Tak 72.0% (18)
  • Nie 28.0% (7)

Oddanych głosów: 25

  • 6
@piozag: Nigdy więcej Netii, obsługa klienta praktycznie nie istnieje, jedna z ciekawszych sytuacji to zrywanie co parę sekund synchronizacji ADSL, sprawdzane dwa różne routery, czas trwania awarii dwa miesiące, infolinia odmawiała przyjęcia zgłoszenia bo "u nich wszystko w porządku", kazali wysłać sobie pisemne żądanie naprawy, po miesiącu rozpatrzone pozytywnie, po kolejnych dwóch tygodniach przyjechał technik aby stwierdzić, że faktycznie jest coś nie tak, po kolejnych dwóch zorientowali się, że mają awarię.
Dzięki Mirki, przejrzałem regulamin, Netia robi sobie jawną kpinę z ludzi. Nie polecam. http://www.netia.pl/files/oferta/Zalaczniki/2015/SWP_-_GigaKablowka_IV.pdf

Zamawiając sam internet trzeba dokupić usługę "bezpieczny internet" od której opłata 10 zł pobierana jest po 3 miesiącu tak żeby się ktoś nie zorientował od razu :D Pewnie jeszcze jakieś inne kwiatki się znajdą ale szkoda mi nerwów i oczu na czytanie ich wypocin. Co najlepsze na czacie netii oczywiście zapewniali o braku dodatkowych opłat.

#netia #oszukujo