Wpis z mikrobloga

#anastazjazgrecji
Top komentarz póki co, pod newsem z Anastazja. Gdy ojkofobia wjedzie za mocno. Masz newsa o tym że w Grecji, polka została być może zgwałcona (albo i nie) przez jakiegoś hindusa po pijaku, a i tak pisz jakieś wysrywy o tym że polskie wycieruchy gwalca kobiety które chodzą w mini po ulicy xd Jak to udało się połączyć, nie wiem
Ateeeny - #anastazjazgrecji
Top komentarz póki co, pod newsem z Anastazja. Gdy ojkofo...

źródło: Screenshot_20230618-184531_Facebook

Pobierz
  • 74
@girlsjustwannahavefun: Nie, ale niechęć do obcych, zwłaszcza jakichś wykrętów powstałych w wyniku chowu wsobnego i chowanych w kulturze pogardy dla kobiet to jest świadectwo zdrowia psychicznego, niestety pewni mający baaaaaaardzo daleko do łba idioci wymyślili sobie słowo-wytrych "ksenofobia" i na siłę próbują zainteresować tym innych, ha tfu na nich.
@girlsjustwannahavefun: Ale ty jesteś ogranıczona intelektualnie (typowa p0lka) że nie czaisz bazy - cytują amerykańskie przysłowie "grasz w głupie gry wygrywasz głupie nagrody" Jak zachce mi się zapalić trawkę i pójdę na squot z kilkoma skinheadami, do ciemnej piwnicy to fakt - nie mają prawa mnie pobić, okraść ani zabić, ale jeżeli tak się stanie, to ciekawe jak było można uniknąć tej skrajnie niebezpiecznej sytuacji xD i po czyjej stronie to
@girlsjustwannahavefun: Nikt nigdzie nie pisał że zasłużyła na gwałt i śmierć xD To twoje urojenia i projekcje. Jak jest innaczej do daj przykład takich komentarzy. Wszyscy piszą że sama jest sobie wina co jest faktem. Jestem 30 letnim facetem i za #!$%@? bym nie pojechał do domu czy gdziekolwiek z przypadkowo spotkanymi sebiksami pod marketem w obcym państwie xDddddddddd to było świadome samobójstwo z jej strony