Wpis z mikrobloga

Rok temu kupiłem PS4 myśląc, że będę zadowolony. Od tygodnia posiadam XBOX One (zmiana platformy).

Patrząc na to z perspektywy czasu i moich oczekiwań, ta generacja konsol jest na prawdę #!$%@?.

W BF4 przegrałem sporo godzin na PS4 a teraz zacząłem na XO... I co widzę? Graficznie płycizna w porównaniu z PC. Przy większych akcjach, liczba klatek spada tak, że dla mnie ta gra jest nie grywalna...

Podobna kwestia w innych grach... po prostu odstają a te ścinki pomiędzy 30 i 25 są irytujące...

Na PS4 sklep jak i PSN działa bardzo wolno... A za to na XO całe menu jest ociężałe i czuje się, że ledwo ten system działa...

Pady są takie same - tzn dobre i nic więcej. Do pada od x360 im daleko. Pad od PS4 trzeszczy i wygląda na plastik fantastik, za to ten od XO i te górne bampery doprowadzają do szału... Dodatkowo nie mogę dokupić sobie takiego pada jak chcę tylko licencjonowany sprzęt od producenta konsoli ( ͡ ͜ʖ ͡)

Jestem zawiedziony. Gdybym mógł wydać z 3000-4000zł kupiłbym sobie porządnego PC.

#ps4
#xboxone
#pcmasterrace
  • 7
  • Odpowiedz
@DyskretnyUrokElegancji
Miałeś pieniądze na ponadprzeciętny pc a kupiłeś konsole za tysiaka żeby grać na niej w strzelanke. Fuck logic.

I założe się że wymyśliłeś tą historie, albo masz 12 lat i myślisz że to "śmieszne"
  • Odpowiedz
@DyskretnyUrokElegancji: kupowanie konsoli do strzelanek i oczekiwanie płynności etc.
Tam strzelanki są tylko for-fun, jak chcesz z nich czerpać garściami to PC. Ja tam mam #!$%@? w ultra klawiaturę, myszkę, słuchawki i #!$%@? pampersy do zajebistego holdingu muszki i #!$%@? wie czego i śmieje się z tego, ale widocznie Ty tego szukasz nie tam gdzie trzeba.
  • Odpowiedz
@kkkkok: Oświeć mnie i powiedz mi gdzie kupię tego ponadprzeciętnego kompa w cenie konsoli. Jestem teraz przed zakupem nowego sprzętu i #!$%@? nie wyobrażam sobie tego, skoro jakiśtam i5 to połowa tej kwoty. Pomijam już fakt, że przesiadam się z laptopa i muszę zainwestować w obudowę etc oraz jakiś normalny monitor, bo dotychczas używałem 4:3 jako ekran dodatkowy. Proszę popisz się znajomością rynku i wskaż mi ponadprzeciętny komputer za 1600 zł,
  • Odpowiedz