Wpis z mikrobloga

Cześć Mircy. Wczoraj byłem w Angkor Wat. Spełniłem moje największe podróżnicze marzenie jeszcze od czasu gdy od taty dostałem książkę w wieku 9 lat. nauczyłem się jej na pamięć -> http://cdn3.swistak.pl/a.swistak.pl/216/007/216007278_1024.jpg
Obiekt przytłacza. To serio nie mieści się z głowie jak mogła powstać taka struktura. Sama świątynia to tylko 10% całości, która ciągnie się dziesiątkami konstrukcji i fos. Wiele swiatyn wciąż ukrytych jest w dżungli. Oczywiście wszystko trafił szlag przez zmiany klimatu lub religię napływową (są dwie duże teorie) ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Nagrałem o tym film.

Spełniajcie swoje marzenia, choćby trzeba było czekać 21 lat
#podroze #archeologia #pokazmorde
Pannoramix - Cześć Mircy. Wczoraj byłem w Angkor Wat. Spełniłem moje największe podró...

źródło: comment_EyXJZRGyySO1UyD9vnCGxNuaZdc3HRDb.jpg

Pobierz
  • 23
@CyganskiKsiaze: nigdy w życiu nie przeżyłęm takiego gorąca. To było combo. Koniec pory suchej, poza tym srodek Półwyspu Indochinskiego tutaj to praktycznie żadne masy powietrza znad oceanu nie dochodzą, wszystko suche, 42 stopnie w cieniu, wypiłem 3 litry wody w ciągu pół dnia a wszystko wychodziło plecami. Wlgotno nie, bo pora sucha to 50% wilgotności. w porze wilgotnej jest 80% ale chłodniej. o do turystów - jak w życiu. Wszyscy szli
@Pannoramix: ja trzymam u rodziców na strychu podobnie jak moje zabawki które dało się uratować, gry planszowe itp.

Teraz czasami bawi się nimi moja siostrzenica i pomimo ze ma masę nowych zabawek najczęściej wybiera te stare.