Wpis z mikrobloga

@patrol798: mam u-lock tej samej firmy i jak na razie dobrze się sprawdza. Zastanawia mnie tylko w jaki sposób taka kotwa może zostać zdemontowana, czy jest np. jakiś kluczyk, który zabezpiecza dostęp do śrub? Być może za kilka lat będę chciał to zdemontować i umieścić w innym miejscu, a nie koniecznie chciałbym wyburzać ścianę w tym celu ;)
@markotny_janusz: mocuje sie go do podłoża za pomocą śrub ktore mozesz wykręcić i wymontować zabezpieczenie. Jesli bedziesz chciał ponownie zamontować to kupujesz nowe śruby dostępne w kazdym sklepie ze śrubami :-)
@patrol798: ok, w takim razie każdy może podejść do tej kotwy i wykręcić je i wymontować bezpiecznie zabierając sobie mój rower wraz z u-lockiem i wymontowaną kotwą. W takim razie czym się różni taka kotwa od kawałka metalu na dwóch śrubkach za 50zł ?
@markotny_janusz: śruby są pod tą pokrywą chyba, a zeby ją zdjąć ten hak musi byc chyba w pozycji leżącej i bez łańcucha czy ulocka. Poczytaj na necie, zbiera bardzo dobre komentarze wiec na pewno nie jest to łatwe w zdemontowaniu a na pewno nie bez użycia nadrzędzi