Wpis z mikrobloga

Mirasy da radę odwołać się od niesłusznego bana z overwatcha ? Wczoraj zagrałem dwa mecze gdzie po prostu dobrze mi szło dzisiaj wchodzę i ban ( ͡° ʖ̯ ͡°). Czuję się troche jak Scream xD
#csgo
  • 28
@Szimu: Kretyn. Pytałem o odwołanie się od niesłusznego ow czyli mam pewność, że nie cheatowałem. Na #!$%@? miałbym pytać o to jeślibym cheatował ? Po prostu przyjąłbym bana na klatę. Robisz gościu #!$%@?ę z logiki.
@stresS: @Bazinga50: ból dupy kałachów dostających #!$%@? od smurfów wykryty xD

a jak mam pograć ze swoimi znajomymi, których rangi rozciągają się od silvera 5 do mge, a ja mam globala? każda taka gra kończy się 15-2 dla przeciwnika, bo w przeciwnym teamie dobiera 5 supremów i nie jest to żaden błąd występujący raz na dziesięć gier, tak jest za każdym razem, bo matchmaking jest ułomny.

tak samo, jeżeli z
@bastian009: no niestety, to są całe wykopki, zresztą to tylko pokazuje jak nieudolnym systemem może być OW, skoro potem takie zera widzące smurfa stawiają werdykt, że to jest 100% hax tylko dlatego, by mu #!$%@?ć.

to tak tylko #!$%@?ąc od tego czy haxowałeś czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bazinga50: a po co masz mi cokolwiek udowadniać? czyli co, mam odmawiać rozgrywki kolegom tylko dlatego, że jakimś ludziom zrobi się przykro, bo grają na lepszych od siebie? zdziwiłbyś się, rozgrywka jest wyrównana i nie zawsze się wygrywa

zresztą smurfy są obecnie najmniejszym problemem w GO

@PanDziecko:

trochę kultury

Wszyskto skoro jestes gownem

może kultury naucz poprzedników, którzy wykazali się jej nieznajomością jako pierwsi :)