Wpis z mikrobloga

A co mi szkodzi... Cześć mirki i mirabelki z #krakow i #wroclaw
#szukampracy #praca

Udało wam się pomóc jednej mirabelce to może i do mnie się los uśmiechnie..

Trafia mnie już od siedzenia w domu, druk 3d to był niewypał, brak kasy na materiały, wszystko się psuje - mam dość. Pozaczynane projekty bez możliwości realizacji to straszna rzecz. Demotywująca. Niezapłacone rachunki się piętrzą..

CV porozsyłane, chciałbym się łudzić, że ta cisza jest spowodowana przez święta.
Jak ktoś ma jakieś info to chętnie przyjmę. Ktoś szuka pracownika? Mogę zacząć staż, chcę się czegoś nowego nauczyć, a oprócz tego przeżyć. Prowadziłem samodzielnie projekty IT w zam pub. Oprócz tego koordynowałem pracę paru ludzi.
Excel nie jest mi obcy. Angielski b2/c1, jeden egzotyczny język podstawy - za mało na korpo.

Z doświadczeń dalszych i bliższych - jeździłem dostawczakiem 3,5t, jakieś tam doświadczenie w merchandiserze za małolata.
Biorę cokolwiek.
Bardzo chętnie coś w IT - testy manualne na przykład, jakieś ERP, SAP.

Mogę się przenieść do wrocławia za pracą, ale potrzebuje tydzień-dwa na relokację
  • 13
@laki1: Tydzień, półtora temu. Z dwóch BPO się odezwali, w jednym skończyło się na rozmowie tel, a w drugim niedawno na teście.

Szukam już czegokolwiek, bo widocznie mam zbyt wysokie wymagania jak na moje kwalifikacje.
@niewierzepl: Mój znajomy idąc do Nokii we wrocławiu czekał na pozytywną odpowiedź 6 tygodni :D więc po tygodniu jeszcze bym jakoś całkowicie się nie załamywał ( ͡° ͜ʖ ͡°)