Wpis z mikrobloga

#neuropa

http://www.wykop.pl/link/3087025/edukacja-wolna-a-przymusowa/

Polecam to znalezisko, standardowy zestaw, czyli odrealniony korwinista i jego nieżyciowe teorie i założenia pod tezę.
Ponieważ zawsze kucyki mieli do mnie pretensje, że nie zaorałem merytorycznie tego co mówili, postanowiłem naprawić swój błąd.
Wyjąłem godzinę z życiorysu i napisałem 2 strony A4 obalając każdą klechdę trollnościowców, nawet musiałem podzielić tekst na dwie części bo wykop nie toleruje długich treści PART1 i PART2

Efekt? Minusiki i zero odpowiedzi, ehh #bekazkucow #bekazpodludzi.
l.....r - #neuropa

http://www.wykop.pl/link/3087025/edukacja-wolna-a-przymusowa/
...
  • 14
@lerner: I znowu genialny argument, ja siedze na matmie i marnuje czas na pierdoły siedząc na polskim. Bo realia rynku XD Mógłbym w tym czasie sprzedawać paróweczki XD Rynek jest pochodną edukacji, co więcej dostosowanie edukacji pod rynek tylko konserwuje układ i gospodarkę. Ucząc tylko "humanistycznie" (nie lubię tego podziału, ale niech będzie) mamy wtórny analfabetyzm technologiczny, ucząc tylko inżynierów i ścisłych mamy ludzi upośledzonych społecznie, którzy nie potrafią ocenić co
@urs6:
polecam thread bo mnóstwo lolcontentu:

wakacje też im bogaci będą musieli kupić? Może samochód też? Nikt nie broni nikomu mieć dzieci wcześniej, zarabiać więcej, zastanowić się czy fryzjer musi mieć magistra itp itd


dx
@lerner: Przestań, zaraz jakiś przyjdzie, i jak w powiedzeniu o gołębiu, powyzywa wszystkich od lewaków, a na koniec wydali z siebie kilka mądrości metodologicznie zgodnych z metodologią austriackiej szkoły ekonomii i powie, że Cię zaorał. XD
a na koniec wydali z siebie kilka mądrości metodologicznie zgodnych z metodologią austriackiej szkoły ekonomii i powie, że Cię zaorał. XD


@urs6:

Kiedyś spotkałem korwinistę na pogrzebie jakiejś sławnej osoby. Podchodzę do niego i mówię "Cześć kucu, ty #!$%@?." A on tylko Elo i odwraca głowę. Sprzedałem mu blachę w potylice i mówię "Słuchaj mnie bo zagłosuję na Adriana Zandberga." Kuc cos tupnął, cos mruknął ale mówi "Dobra słucham ciebie cierpliwie,
Co widać na wykopie, gdzie pełno kuców z polibudy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@lerner: Jak się zna odpowiednio nauki to można "tłumaczyć" analogiami. Życie mi pokazało, że są to dobre analogie. Jak np. sterta atomów bez żadnej konfiguracji nie będzie przejawiać żadnych własności poza szczególnymi własnościami odpowiednich atomów, ale jeżeli dopasujemy je w odpowiedniej konfiguracji pojawiają się nowe właściwości niedostępne dla struktur niższego szczebla, co można tłumaczyć