Wpis z mikrobloga

Redditowców na /r/Fallout w ostatnich miesiącach kompletnie pochrzaniło. Spróbuj napisać coś choć trochę negatywnego o twoim kochanym falloucie 4 lub wyszczegól jakiś bład w mechanice i od razu zostajesz zasypany minusami. Bo tak xD

Teraz jeszcze tłumaczą sobie że nie powinni się złościć na Bethesdę że chcą wpuścić narzędzia modderskie dopiero po dodatkach, że powinni być w ogóle wdzięczni że wspierają modyfikacje do gier. Ja #!$%@? jak ta społeczność w ostatnich miesiącach nisko upadła.

#bethesdasucks
  • 16
@Tadeusz_Radziwill: kompletnie #!$%@? to nie jest ale oszukiwanie się ze to ideał to juz przesada. Szczególnie, że tego samego roku akurat wyszedł wiedźmin i łatwo porównywać. Są tacy co uważają że fallout jest grą roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SystemHalted: fallout 4 jak dla mnie to 6,5/10. Podobała mi się choć fanem fallouta nie jestem. Główna historyjka spoko, kilka ciekawych sideów i potem szybko się nudzi. I bardzo szybko można przepakować postać.
@SystemHalted:

Bo reddit to jest (jakkolwiek nie lubię tego zwrotu) mocno lewackie miejsce:spróbuj napisać jakąś niepochlebną opinię,to cię zminusują do poziomu gówna xD

To samo się dzieje we wpisach o zamachach w Europie,polecam.Ostatnio nt. Belgii był (na pierwszej stronie) jeden(JEDEN) wpis wiążący zamachowców z Islamem.Szkoda #!$%@? strzępić ryja..