Wpis z mikrobloga

@pilot1123: Tak zwłaszcza spalali prace antycznych filozofów takich jak Platon czy Arystoteles, a kopie ich dzieł znajdowane w klasztorach to Arabowie podrzucali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ani europejscy turbokatole nie byli tak głupi jak się to przedstawia, ani ciapaki nie były tak oświecone jak się uważa, dobrze zachowali i używali części prac antycznych, ale dokładnie to samo działo się w Europie.
Ale nie wymyślił, nie był aż tak zajebisty xd


@vuvkid: To jak zajebisty musiałby być by w Twoim mniemaniu uznać go za wybitnego? Masz jakąś skalę zajebistości przygotowaną z okazji tego posta? Bo jeśli nie, to każdego można podważyć twierdząc, że TWOIM ZDANIEM nie był wybitny. Kto ma oceniać wybitność jego dokonań lub wybitność dokonań innych arabów? Bo chyba nie Ty.
@vuvkid: Łap 3 linki znalezione w kilka sekund, poczytaj sobie i przestań rzucać populizmami. Jednocześnie (bo zaraz ktoś sobie dopowie coś, czego nie napisałem) - oczywiście nie twierdzę, że Arabowie mieli większy wkład w rozwój kultury, nauki, medycy itp od białych, ale twierdzenie, że nie było żadnych wybitnych arabów zakrawa o śmieszność i jest powtarzanym przez gimbusów pustym sloganem.

https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Aredniowieczna_medycyna_%C5%9Bwiata_islamu

http://encyklopedia.pwn.pl/haslo/arabska-nauka;3870562.html

http://wiadomosci.onet.pl/prasa/arabskie-wynalazki/sp130
@kylkson: lol jak nie ja to kto? Inni wybitni? xD
Jeśli zioma nie znam to znaczy, że nie był aż tak zajebisty. Zajebisty to był #!$%@? Einstein, Kopernik, Skłodowscy a nie jakiś koleszka, który podjechał do Indii, zabrał co dobre i wrócił.
Normalne jest, że człowiek nauki taki jak Ty (xD) powinien wyznaczać standardy zajebistości, ograniczać je widełkami i wyznaczać poziomy.
Dzięki za poprawę humoru, bo czasem mam wrażenie, że to
@kylkson: btw.

op wrzuca zrzut ekranu świadczący o braku wiedzy ludzi z marketingu AI

op zostaje obrzucony gównem, bo araby tak dużo wynalazły a ja tego nie doceniam


nie doceniam bo tego zwyczajnie nie widzę i zrzut ekranu tyczy się LICZB ARABSKICH a nie kawy czy kamery otworkowej.
@vuvkid:

lol jak nie ja to kto? Inni wybitni? xD

xD

Jeśli zioma nie znam to znaczy, że nie był aż tak zajebisty.


xDDDDD (tu #!$%@?ło mi żenadometr na kilometr)

bo czasem mam wrażenie, że to ja jestem zacietrzewionym i zakutym łbem, który uważa swoją rację za jedyną słuszną


Nie pozbywaj się tego wrażenia, jest poprawne!
nie doceniam bo tego zwyczajnie nie widzę i zrzut ekranu tyczy się LICZB ARABSKICH a nie kawy czy kamery otworkowej.


@vuvkid: A mój komentarz tyczy się tego, że wciąż może być dzięki swoim działaniom uznawany za wybitnego, więc ludzie z marketingu Amnesty wcale nie popełnili żadnego błędu świadczącego o ich braku wiedzy, tym bardziej że nigdzie nie napisali, że to on wymyślił liczby arabskie . Jednocześnie dodałem Ci kilku innych wybitnych
a spoko, jeśli w dyskusji liczy się własna satysfakcja to mi również #!$%@?ło żenadometr.


@vuvkid: Skoro nigdy nie odczuwałeś satysfakcji podczas prowadzonej dyskusji to szczerze Ci współczuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)