Wpis z mikrobloga

Byłem przed chwilą w sklepie i wziąłem sobie 3 piwka. Pani na kasie wszystko ładnie podliczyła, ja już zdążyłem wszystko zapakować do plecaka i ona nagle mówi "O jejku, kurde nabiło mi się jak za cztery.. hmm, kurde, Krysia pomocy, daj mi tu kluczyk(?), bo muszę wycofać..". No, a ja że jestem bystry facet to mówię "Nie no, spokojnie bez paniki, to ja wezmę już to czwarte piwo i nic się nie dzieje" I nagle słyszę "O jejku naprawdę, ale pan kochany <3" i zaraz inna dziewucha co tam coś metkuje "Super, bardzo dziękujemy!" i druga obok też, że jestem taki mega fajny gość i pomocny. No to ja tak na pół sklepu "Hehe mam nadzieję, że mnie dziewczyna nie zabije, że tyle chlam i wziąłem więcej haha mam panie za świadka, że mnie zmusiłyście do tego haha".

I wszyscy wybuchnęli w sklepie śmiechem, aż się koszyki trzęsły i nawet na stoisku z wędlinami ludzie odprowadzali mnie rozbawieni wzrokiem pod same drzwi dając mi odczuć, że dowaliłem pięknie :D Wyszedłem i usiadłem na ławce po czym rozpłakałem się, bo przecież ja nie mam dziewczyny( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • 8
Byłem przed chwilą w sklepie i wziąłem sobie 3 piwka. Pani na kasie wszystko ładnie podliczyła, ja już zdążyłem wszystko zapakować do plecaka i ona nagle mówi "O jejku, kurde nabiło mi się jak za cztery.. hmm, kurde, Krysia pomocy, daj mi tu kluczyk(?), bo muszę wycofać..". No, a ja że jestem bystry facet to mówię "Nie no, spokojnie bez paniki, to ja wezmę już to czwarte piwo i nic się nie