Wpis z mikrobloga

Ktoś zaczął psuć Uskok w Łagiewnikach. ( ͡° ʖ̯ ͡°) I podejrzewam że są to organizatorzy lub nawet uczestnicy biegu na orientacje. W zeszłą sobotę taki się odbył i żadnych problemów nie było. Dziś jak przyjechałem, to na pierwszy rzut oka było OK. Potrenowałem bandy, po jakimś czasie postanowiłem zjechać i dobrze że coś mnie tknęło aby najpierw pojechać na spokojnie, bo już nie miałbym koła z amortyzatorem i być może ramy, a sam bym się połamał. Jakiś geniusz przed samą hopą jebnął w poprzek kłodę/ścięty pień drzewa. Było to wysokie na prawie poziom piasty koła więc katapulta z roweru byłaby niezła. Przeszkodę usunąłem, rozejrzałem się i prawie wszystkie ścieżki były zawalone, a jedna hopa zniszczona.
Temu kto to zrobił gratuluje braku mózgu i jakiejkolwiek wyobraźni. Bezpodstawnie nie będe oskarżał że to akurat ci "biegacze" zrobili- to jest tylko mój domysł, bo wyglądało to na świeżo położone i na bank nie było to dzieło natury (efekt wczorajszych ulew).

Smuci mnie fakt że komuś przeszkadza rower na trasach rowerowych, bo jako takie Uskok jest oznaczony.
#rower #lodz #lagiewniki #ludzietodebile #ludziebezmozgu #gorzkiezale
  • 3
@FoxKamui: zamontuj fotopułapkę na spółę z innymi okolicznymi rowerzystami, a potem winowajców skatujcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja miałem kiedyś na zjeździe z górki poustawiane cegły, przykryte liśćmi...na szczęście jakoś wymanewrowałem, ale było blisko ostrej gleby