Wpis z mikrobloga

Z ciekawości, jakie tworzą dziadostwa w telewizji oglądam „Kocham Cię, Polsko!” na TVP2. Jest kategoria, w której (jak podaje Wikipedia): „drużyna zakłada okulary, przez które nic nie widać. Następnie jej członkowie otrzymują po jednej literze, a kapitan – dwie. Ich zadaniem jest rozróżnić za pomocą dotyku, jakie są to litery, a następnie ułożyć hasło na podstawie trzech wskazówek, poprzez poprawne ułożenie liter. Po poprawnym ułożeniu, jedna z liter jest wymieniana, a zadanie rozpoczyna się od początku. Runda trwa do ułożenia trzech haseł lub po upływie 2 minut. Za każde poprawnie ułożone hasło drużyna otrzymuje 2 punkty. Łącznie w tej rundzie może ich otrzymać 6.”

Dlaczego o tym napisałem? Przed każdym słowem prowadząca daje podpowiedzi. I jakiś kretyn przed nagraniem stworzył podpowiedz „chytra baba”. Rzecz jasna hasło Radom.

Czemu się bulwersuje?

Mnie nie śmieszą kawały (i denne memy) z użyciem przypadkowych ludzi (no chyba że mam pewność, że ofiara dowcipu ma dystans do siebie). Chytra baba z Radomia mnie nie śmieszy, bo każdy z nas ma wiele za uszami, a śmianie się na całą Polskę, że jakaś kobieta ukradła napoje jest czystą hipokryzją. Jestem pewien, że ta kobieta już wiele się nasłuchała od przypadkowych radomian i że żałuje swojego czynu.

A TVP jeszcze w to się włączyło. Świetna misja telewizyjna...

#tvp2 #chytrababazradomia #kochamciepolsko A ze względu na moje żarty o babie: #niepopularnaopinia
  • Odpowiedz