Wpis z mikrobloga

@kredzion: A jaki to ma negatywny związek ze sobą ? Im więcej RAM tym lepiej chyba ?
Ile w Redmi 3 system żre RAMu tak po restarcie urządzenia - wie ktoś ? W R2PRO żre 600-800 to jakiś żart chyba ta nakładka MIUI.
@m4rcino: Lekkie przegięcie nie uważasz ? Ciekawe jakby to na Cyanogenie śmigało, chociaż właśnie dziś mija mój mini-teścik (cały tydzień nie restartowałem telefonu) i mam ciągle do dyspozycji 50% RAMu, a tak normalnie jest 65-55 jak się co 1-2 dni reboota zrobi.
@Dezynwoltura: CM jest dużo lżejszy, to wiadomo. W MIUI sporo można zmienić w ustawieniach, wiedziałem, że nie jest lekka nakładka, ale jest piękna. Nie mogłem wytrzymać na CM na Redmi note 2 przez wygląd
@m4rcino: Coś w sobie ma, na pewno jest funkcjonalna, bo ma kupe rzeczy, które trzeba doinstalowywać gdzie indziej. Narazie nie mam przycinek i wystarcza te 1,2-1 RAMu więc nie ma co panikować w sumie, zobaczymy za pół roku.
A nie wiesz może czy przy przechodzeniu na ekran blokady po wyłączeniu telefonu, da się wyłączyć to irytujące przewijanie pustego tła, żeby się dostać do opcji odblokowania telefonu ? Nie wiem czy kumasz