Wpis z mikrobloga

@mistellaire: Widzę, że nie masz zupełnie pojęcia o problemie ale pierwszy jesteś do wypowiadania się w temacie o którym masz zerowe pojęcie. Typowe xD

Tak na mecze chodzą lekarze, prawnicy, doktorzy z politechnik i uniwersytetów i to śmigają na młyn, jeżdżą na wyjazdy.
  • Odpowiedz
@mistellaire: beka to jest z ludzi, którzy piszą o rzeczach, o których nie mają pojęcia. Przypomnij mi jeszcze, to ci walnę selfie z meczu z 9 letnim synem szwagra (skądinąd - szwagier to szef dobrze prosperującej firmy, zatrudniającej 50 osób). Zresztą, o czym ja gadam z gościem, który chce zamykać stadiony z powodu niedoboru włosów :/
  • Odpowiedz
@bylembordo: ok, wiem już :) chyba trzecia czy czwarta osoba mi to wypomina. Po prostu ostatnio u nas była podobna sytuacja we Wrocławiu, a i pamiętam kilka takich z innych wcześniejszych spotkań. Na zachodzi może akurat na to tak nie zwróciłem uwagi, po prostu kibice klubów, którym kibicuje tak się nie zachowują i tyle :) Moja wina, wiem o tym, przepraszam wszystkich urażonych :)
  • Odpowiedz
@KontoUsuniete: za to co probierz zrobil dla tego klubu powinni mu #!$%@? pomnik postawić, ale nie jeden #!$%@? seba z drugim przyjda na mecz, dra morde nawet nie ogladajac spotkania, mecz przegrany to trzeba zwyzywać trenera i zawodników. #!$%@? patologia.
  • Odpowiedz